LKL ketvirtfinalis: Virginijus Šeškus prispaudė Antaną Sireiką

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalių serija antradienį prasidėjo itin įdomia dvikova. Virginijus Šeškus ir Antanas Sireika stojo priešais vienas kitą, siekdami įsirašyti pirmąją pergalę. Tačiau A.Sireika ir Utenos „Juventus“ komandai teko Prienus palikti prastos nuotaikos.

V.Šeškus (kairėje) ir A.Sireika kovoja dėl vietos LKL pusfinalyje.<br>lrytas.lt montažas

Apr 26, 2016, 8:21 PM, atnaujinta May 27, 2017, 1:05 PM

Prienų-Birštono „Vytautas“ šventė pergalę 98:91 (20:30, 25:17, 29:21, 24:23) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 1:0. Antroji dvikova balandžio 30 dieną vyks Utenoje.

Kitose rungtynėse Kauno „Žalgiris“ 102:66 (26:17, 26:10, 27:20, 23:19) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Turime daryti keitimus, nes leidome jiems pelnyti lengvus taškus. Žinojome „Vytauto“ gynybą ir neišnaudojome savo privalumų, nors taškų pelnėme nemažai. Varžovai metė per rankas. Reikia pripažinti tai ir nesakyti, kad nėra gynybos. Tiesiog varžovai sužaidžia geriau. Dabar serija iki trijų pergalių, todėl gali pralaimėti 30 taškų, o tada tris mačus laimėti po vieną“, – sakė A.Sireika.

Ši dvikova pateisino sirgalių lūkesčius. Intrigos buvo itin daug. Į didžiąją pertrauką „Juventus“ ėjo pirmaudama tik simboliškai – 47:45. Netrukus „Vytautas“ perlaužė rezultatą, kai trečiajame kėlinyje aštuoniais taškais pranoko svečius.

Lemiamą kėlinį A.Sireikos komanda pradėjo atsilikdama 68:74.

Jau starte Š.Vasiliauskas ir L.Kisielius metė baudų metimus ir „Vytautas“ per porą minučių išsiveržė 78:68.

„Vytauto“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje geriau kontroliavo situaciją. Prasidėjus penktajai minutei S.Zagreba pelnė du taškus, o tada G.Sirutavičius smeigė tritaškį – 75:73.

Likus žaisti 2 minutes „Vytautas“ pirmavo 93:84.

Paskutinę minutę „Vytautas“ pradėjo pirmaudamas 94:87, bet svečiai iškart skirtumą mažino iki 89:94.

S.Butterfieldas pataikė dvitaškį, kuris skirtumą mažino iki 91:94, bet Š.Vasiliauskas iškart metė baudas ir tai darė taikliai – 96:91.

C.Lewisas dar veržėsi po krepšiu, bet nepataikė, o tada T.Jogėla rungtynėse tašką padėjo galingu dėjimu – 98:91.

„Akcentavome, kad reikia pradėti gerai, bet gynyboje buvo daug klaidų. Tada pasikalbėjome vyriškai ir antroji pusė buvo nebloga. Šįvakar vyravo puolimas ir esu patenkintas, kad tritaškius metėme 50 procentų taiklumu. Tai – mūsų ginklas, kurio per paskutinius mačus neišnaudojome. O dabar kiekvienu momentu atsirasdavo žaidėjas, kuris patempdavo komandą“, – sakė V.Šeškus.

„Vytauto“ komandoje L.Kisielius pelnė 22 taškus. 15 taškų surinko Š.Vasiliauskas, o G.Sirutavičius – 13. V.Šulskis atkovojo 11 kamuolių ir pelnė 12 taškų. Tiek pat jų surinko S.Zahreba.

„Juventus“ komandoje C.Lewisas pelnė 24 taškus. E.Dimša prisidėjo 17 taškų, o M.Linkevičius – 13. Pastarasis atkovojo 10 kamuolių.