Po „Crvena Zvezda“ kojomis – dar vienas Eurolygos gigantas

Belgrado „Crvena Zvezda“ (9 pergalės/8 pralaimėjimai) iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygos turnyre – jie 75:73 (23:23, 21:19, 17:17, 14:14) patiesė Stambulo „Fenerbahce“ (10/7) milijonierius.

M.Simonovičius Belgrado ekipai pelnė 12 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.
D.Bertans pelnė 29 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2017-01-12 19:43, atnaujinta 2017-04-12 07:56

Net trys rungtynių kėliniai baigėsi lygiais rezultatais, o pergalę Belgrado komandai dovanojo Charleso Jenkinso dvitaškis, likus žaisti 14 sekundžių.

„Fenerbahce“ galėjo išlyginti rezultatą, bet likus trims sekundėms Ogjenas Kuzmičius blokavo Ekphe Udoha metimą.

Per paskutines ketverias rungtynes prieš „Crvena Zvezda“ krito ir Maskvos CSKA, Madrido „Real“ bei Kauno „Žalgirs“.

„Crvena Zvezda“ ekipai O.Kuzmičius pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. Ch.Jenkinsas pridėjo 14, Marko Simonovičius 12 takškų.

„Fenerbahce“ komandoje išsikyrė po 16 surinkę E.Udoha ir Luigi Datome.

Tuo tarpu Kazanės „Uniks“ (7/10) krepšininkai toliau demonstruoja, kad šiame Eurolygos sezone jie sieks bilieto į stipriausiųjų aštuntuką – Rusijos klubas namie 63:58 (13:20, 17:16, 16:11, 17:11) įveikė Bambergo „Brose Bamberg“ (7/10) klubą.

Įpusėjus trečiam kėliniui vokiečiai pirmavo dvyliko taškų skirtumu, tačiau įstrigo ir atkarpą pralaimėjo 11:29 bei leido rusams išsiveržti į priekį šešiais taškais.

Nugalėtojų gretose įprastai nesustabdomas buvo Keithas Langfordas, pelnęs 27 taškus. Lataviousas Williamsas pridėjo 12.

Vokiečių komandoje rezultatyviausias buvo latvis Janis Strelniekas – 13 taškų.

Kitas latvis – Dairis Bertans atvedė į pergalę Davido Blatto vadovaujamą Stambulo „Darussafaka“ (9/8) ekipą, kuri 98:89 (20:24, 27:22, 30:22, 21:21) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (11/6) komandą.

D.Bertans pelnė 29 taškus (7/9 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud. met.). Bradas Wanamakeris pridėjo 21, Scotie Wilbekinas 17, Andrienas Moermanas 15, Willas Clyburnas 14 taškų.

Stambulo komanda pataikė net 14 tritaškių iš 22 (63,6 proc.).

„Baskonia“ klubui Adamas Hanga pelnė 19 taškų.