„Vytautas“ ir antrąkart FIBA turnyre įkrėtė Kipro APOEL

Prienų Birštono „Vytauto“ ekipa žaidžia FIBA<br>fibaeurope.com
Daugiau nuotraukų (6)

Jan 18, 2017, 5:34 PM, atnaujinta Apr 11, 2017, 11:15 PM

Trečiadienį FIBA Europos taurės turnyro M grupės rungtynėse Prienų-Birštono „Vytautas“ santykius aiškinosi su Nikosijos APOEL. Norint išlaikyti likimą savo rankose ir nebaigti pasirodymą turnyre po grupių dvikovų, Virginijaus Šeškaus kariaunai reikėjo laimėti rungtynes ir tą lietuvių klubas padarė – mūsiškiai iškovojo ketvirtąją pergalę, nurungę svečius 68:57 (16:16, 12:16, 25:18, 15:7).

Beveik tris kėlinius abi komandos kovojo taškas į tašką, o svečiai iš Kipro kai kada net ir buvo pranašesni. Baigiantis trečiam ketvirčiui pirmaujančius Prienų ekipos žaidėjus APOEL beveik pasivijo – atsiliko 50:51.

Lemiamas dešimt minučių „Vytautas“ žaidė kaip iš natų. Komanda pamažu, tačiau užtikrintai didino savo persvarą, o likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos skirtumas išaugo iki dviženklio – 66:55. Mačo pabaigoje stebuklo neįvyko ir prieniškiai iškovojo gana užtikrintą pergalę – 68:57.

Aikštės šeimininkai dvigubai taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos (64,9 proc. ir 33,3 proc.) bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 43-31.

Kitas rungtynes „Vytautas“ žais sausio 25 dieną namuose su Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) krepšininkais.

Antrajame Europos taurės turnyro etape dalyvauja 24 komandos, suskirstytos į šešias grupes. Į aštuntfinalį pateks grupių nugalėtojos ir dvi geriausios iš antrąsias vietas užimsiančių ekipų.

„Vytautas“: Artūras Valeika 21 (10/13 dvitaškių, 7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 16 (13 atk. kam.), Vytenis Čižauskas 10 (5 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 8 (2/7 tritaškių).

APOEL: Theronas Bussey 18 (4/6 tritaškių), Brandonas Mobley'us 14 (9 atk. kam.), Murphy Burnatowskis (3/11 metimų) ir Robertas Brownas (1/9 metimų) po 7.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Kipre „Vytautas“ laimėjo 75:69. Lietuvaičius į pergalę tuomet atvedė Sauliaus Kulviečio ir Artūro Valeikos duetas – aukštaūgiai pelnė po 21 tašką.