Italijoje – Rimanto Kaukėno sugrįžimas ir Manto Kalniečio perdavimai

Mantas Kalnietis nebuvo rezultatyviausiu Milano „Emporio Armani“ krepšininku, tačiau labai svariai prisidėjo prie komandos pergalės. „Emporio Armani“ namuose 90:74 (27:19, 18:20, 23:12, 22:23) nugalėjo Kapo D'Orlando „Betaland“ klubą, o M.Kalnietis buvo naudingiausias savo komandoje.

R.Kaukėnas.<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Mantas Kalnietis<br>euroleague.net

Jan 22, 2017, 8:34 PM, atnaujinta Apr 11, 2017, 4:36 PM

Lietuvos rinktinės įžaidėjas surinko 20 naudingumo balų.

M.Kalnietis per 19 minučių pelnė 7 taškus (dvitaškiai: 1/ 2, tritaškiai: 1/ 2, baudų metimai: 2/2), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo dvi pražangas, kartą suklydo, dukart prasižengė.

Milano klube 16 taškų pelnė Simone Fontecchio. „Betaland“ komandoje Drake'as Dieneris pelnė 21 tašką.

Kitose rungtynėse įvyko istorinis momentas. Į aikštę sugrįžo Rimantas Kaukėnas. 39 metų buvęs Lietuvos rinktinės krepšininkas žaidė 25 minutes ir pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 3/5, tritaškiai: 0/2, baudų metimai: 2/3), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, surinko penkias pražangas.

Tačiau Emilijos Redžo „Grissin Bon“ po pratęsimo 85:86 (21:22, 24:15, 18:23, 13:16, 9:10) nusileido Kazertos „Pasta Reggia“ komandai.