Galingai žaidęs Jonas Valančiūnas gelbėtoju netapo – „Raptors“ vėl pralaimėjo

J.Valančiūnas žaidė galingai, bet to neužteko.<br>AP nuotr.
„Raptors“ pateko į duobę.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Jan 23, 2017, 5:20 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 4:29 PM

Toronto Raptors“ (28 pergalės ir 16 pralaimėjimų) komanda pateko į duobę – pralaimėjo jau trečią kartą iš eilės, o tai paskutinį kartą buvo nutikę tik 2015 metais, lapkričio 15-ąją. Šį kartą Jono Valančiūno atstovaujama Kanados komanda subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir 103:115 (31:28, 29:29, 25:25, 18:33) nusiledio „Phoenix Suns“ (15/29) krepšininkams.

Rezultatas ilgą laiką buvo lygus, bet Fynikso ekipa rungtynes pabaigė spurtu 18:6 ir šventė pergalę – likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos Tysonas Chandleris sugrūdo kamuolį iš viršaus ir padidinęs savo klubo persvarą iki devynių taškų nusprendė mačo baigtį.

J.Valančiūnas rungtyniavo ilgai ir naudingai – lietuvis per 31 minutę pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/5 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo tris metimus, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir suklydo.

„Raptors“ ketvirtajame kėlinyje sustojo – pelnė tik 18 taškų ir pataikė vos penkis metimus iš 19.

Daugiausiai problemų jiems pridarė karjeros rungtynes sužaidęs Ericas Bledsoe. Gynėjas vien per paskutinį ketvirtį pelnė 15 taškų, o viso jų surinko 40. Jis taip pat atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“ ekipai jau padėjo Lucas Nogueira, kuris buvo patyręs smegenų sutrenkimą. Jis pelnė 13 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Kanados ekipoje 22 taškus pelnęs DeMaras DeRozanas buvo rezultatyviausias.

„Suns“ klubui Devinas Bookeris surinko 20 taškų, o tiesioginis J.Valančiūno konkurentas – T.Chandleris pridėjo 16 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.