NBA: pergalė paskutinę sekundę ir „76ers“ pasaka

A.Wigginsas išplėšė pergalę „Timberwolves“ ekipai.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2017-01-25 05:42, atnaujinta 2017-04-11 13:19

Andrew Wigginsas prieš lemiamą metimą paslydo ir suklupo, tačiau tai jam nesutrukdė pataikyti sudėtingo dvitaškio ir išplėšus pergalę „Minnesota Timberwolves“ (17 pergalių ir 28 pralaimėjimai) ekipai tapti didvyriu. Jaunieji „vilkai“ išvykoje 112:111 (23:27, 36:29, 28:23, 25:32) įveikė „Phoenix Suns“ (15/30).

Likus žaisti 6,3 sekundės „Timberwolves“ atsiliko tašku, bet po minutės pertraukėlės trenerio nubraižytas derinys suveikė puikiai ir A.Wigginsas savo šansu pasinaudojo.

Jis viso pelnė 31 tašką. Karlas Anthony-Townsas pridėjo 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Dvigubas dviženklis ir ispano Ricky Rubio sąskaitoje – 14 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų. Po 16 taškų ekipai pridėjo Giorgui Diengas ir Shabazzas Muhammadas.

„Suns“ komandai Devinas Bookeris pelnė 26 taškus, o Tysonas Chandleris surinko galingą statistiką – 22 taškai ir 17 atkovotų kamuolių.

Pergalių kelyje išlieka ir kita jaunoji lygos komanda – „Philadelphia 76ers“ (16/27) žaidė be savo lyderio Joelio Embiido, bet 121:110 (27:29, 32:39, 30:21, 32:21) nugalėjo duobėje esančią „Los Angeles Clippers“ (30/17), kuri dėl traumos yra netekusi Chriso Paulo.

Los Andželo komandos negelbėjo ir po traumos į aikštę grįžęs Blake'as Griffinas, kuris pelnė 12 taškų.

„Clippers“ vienu metu pirmavo 19 taškų skirtumu, bet antrą rungtynių pusę pralaimėjo 42:62 ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„76ers“ ekipoje J.Embiidą starto penkete puikiai pakeitė Nerlensas Noelis, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir išrašęs tris blokus.

„Clippers“ ekipoje išsiskyrė 22 taškus pelnęs J.J.Redickas ir 20 pridėjęs Austinas Riversas.