Po Manto Kalniečio ir Rimanto Kaukėno akistatos – Milano klubo kelionė į taurės finalą

Mantas Kalnietis ar Rimanas Kaukėnas nebuvo pagrindiniai atlikėjai, tačiau lietuvių akistata Italijos taurėje vienam iš jų reiškė atsisveikinimą, o kitam – vietą finale. Po neįtikėtinai karštos intrigos paaiškėjo, kad dėl trofėjaus kovos M.Kalnietis.

M.Kalnietis (kairėje) ir R.Kaukėnas.<br>lrytas.lt montažas.

Feb 18, 2017, 7:11 PM, atnaujinta Apr 9, 2017, 7:43 PM

Milano „Emporio Armani“ krepšininkai paskutinėmis sekundėmis 87:84 (18:26, 27:19, 14:19, 28:20) įveikė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandą.

Šiose rungtynėse likus žaisti šiek tiek daugiau nei minutę rezultatas buvo 81:81, bet tada A.Cinciarini pataikė tritaškį ir „Emporio Armani“ išsiveržė 84:81.

Sirgaliai išvydo, kaip „Grissin Bon“ mėgina sukurti pasipriešinimą, bet iki mačo pabaigos likus žaisti 15 sekundžių dar vieną tritaškį pataikė M.Macvanas.

„Emporio Armani“ jau pirmavo 87:81, o „Grissin Bon“ treneris prašė minutės pertraukėlės.

Po minutės pertraukėlės A.Della Valle iškart smeigė tritaškį (84:87), tačiau daugiau taškų komandoms pelnyti nepavyko.

39-erių R.Kaukėnas žaidė 16 minučių ir pelnė 6 taškus (dvitaškiai: 1/3, tritaškiai: 0/1, baudų metimai: 4/4), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jis surinko 7 naudingumo balus.

M.Kalnietis per 22 minutes pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 2/4, tritaškiai: 1/5, baudų metimai: 1/ 2), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, surinko 4 naudingumo balus.

Milano klube 22 taškus pelnė R.Sandersas, o „Grissin Bon“ rezultatyviausias buvo 14 taškų surinkęs P.Aradori.

„Emporio Armani“ finale žais su Sasario „Banca di Sardegna“ krepšininkais, kurie kitame pusfinalyje 77:70 (22:15, 11:24, 27:16, 17:15) nugalėjo Brešijos „Germani Basket“ komandą.