Eurolyga: prastos žinios „Žalgiriui“ ir košmariškas „Barcelona“ kėlinys

„Žalgiriui“ būtų palankios Stambulo klubų nesėkmės.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 3, 2017, 7:03 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 4:19 PM

Penktadienį baigėsi 24-asis Eurolygos turas. Kauno „Žalgiris“ išgirdo prastas naujienas iš skirtingų Stambulo klubų rungtynių. Turkijos ekipos iškovojo pergales, o jos – vienos pagrindinių kliūčių, „Žalgiriui“ siekiant savo svajonės – Eurolygos aštuonetuko.

Penktadienį katastrofišką kėlinį sužaidė „Barcelona“ krepšininkai. Jie rungtynėse su Maskvos CSKA pirmąjį kėlinį pralaimėjo net 4:29.

CSKA šiose rungtynėse įsirašė pergalę 85:61 (29:4, 19:20, 18:23, 19:14), o „Barcelona“ ir toliau lieka vienuoliktoje pozicijoje už Kauno „Žalgirio“.

Nando de Colo nugalėtojams pelnė 21 tašką, o Nikita Kurbanovas surinko 12 taškų. „Barcelona“ komandoje Aleksandras Vezenkovas pelnė 14 taškų.

Stambulo „Anadolu Efes“ išvykoje 99:92 (22:22, 27:21, 20:18, 13:21, 17:10) nugalėjo Kazanės „Uniks“ komandai ir įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti minutę „Anadolu Efes“ pirmavo 80:77. Likus žaisti 19 sekundžių K.Langfordas sumetė visus tris baudų metimus ir išlygino rezultatą – 80:80. D.Brownas dar pelnė du taškus, tačiau metimą paskutinę akimirką pataikyti sugebėjo ir K.Langfordas.

Prireikė pratęsimo ir jame gerokai sėkmingiau žaidė Stambulo klubas.

„Anadolu Efes“ komandoje Derrickas Brownas surinko net 30 naudingumo balų. Jis per 30 minučių surinko 24 taškus (dvitaškiai: 8/12, tritaškiai: 1/ 2, baudų metimai: 5/5), atkovojo 5 kamuolius.

Jaysonas Grangeris pelnė 17 taškų.

Keithas Langfordas „Uniks“ klube pelnė 23 taškus.

Pergalę iškovojo ir Davido Blatto treniruojama Stambulo „Darussafaka“ komanda. Ši 77:72 (17:17, 18:16, 18:20, 24:19) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ komandą. Stambulo klube asistentu dirba Kęstutis Kemzūra.

„Darussafaka“ ekipa dabar yra devinta ir lenkia „Žalgirį“.

„Darussafaka“ komandoje Bradas Wanamakeris pelnė 24 taškus, o „Panathinaikos“ klube 23 taškus surinko ir 30 naudingumo balų gavo Chrisas Singletonas.

Rezultatai

Kazanės „Uniks“ – Stambulo „Anadolu Efes“ 92:99 (22:22, 21:27, 18:20, 21:13, 10:17) per pratęsimą

Stambulo „Darussafaka“ – Atėnų „Panathinaikos“ 77:72 (17:17, 18:16, 18:20, 24:19)

„Barcelona“ – Maskvos CSKA 61:85 (4:29, 20:19, 23:18, 14:19)