Eurolygoje CSKA patyrė netikėtą ir „Žalgiriui“ nenaudingą pralaimėjimą

„Baskonia“ įveikė CSKA.<br>AFP/Scanpix nuotr.
D.Blatto ekipa išlieka lenktynėse dėl bilieto tarp aštuonių stipriausių.<br>AFP/Scanpix nuotr.

krepsinis.net ir lrytas.lt

Mar 17, 2017, 7:50 PM, atnaujinta Apr 7, 2017, 7:34 PM

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (15/11) klubas su Tadu Sedekerskiu, kuris namuose 79:78 (18:14, 16:19, 27:21, 18:24) palaužė Maskvos CSKA (19/7) krepšininkus.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Baskonia“ 38-ąją minutę pirmavo 75:70, bet Milošo Teodosičiaus tritaškiai priartino svečius (76:77), o po serbo perdavimo Jameso Augustine’as išvedė CSKA į priekį – 78:77.

Lemiamos baskų atakos metu Shane’as Larkinas pataikė sudėtingą metimą (79:77), o Eurolygos čempionų išpuolis baigėsi klaida. Nors dar buvo likusios 9 sekundės, CSKA žaidėjai nesugebėjo sugaudyti varžovų žaidėjo ir prasižengti bei tai patyrė pralaimėjimą.

Nugalėtojams Adamas Hanga pelnė 15 taškų, Shane’as Larkinas – 12, Kimas Tillie – 11, Chase’as Budingeris ir Johannesas Voightmanas (7 atk. kam.) pridėjo po 10.

Pralaimėjusiems 22 taškus įmetė (6 rez. perd.) Nando De Colo, 19 – Milošas Teodosičius (5/11 tritaškiai, 6 rez. perd.), 9 surinko Kyle’as Hinesas (10 atk. kam.).

Kitose rungtynėse Davido Blatto Stambulo „Darussafaka“ sužaidė vieną geriausių sezono kėlinių ir 67:56 (11:12, 32:9, 10:20, 14:14) įveikė buksuojančius „Barcelona“ krepšininkus.

Antrąjį kėlinį turkai laimėjo net 32:9.

Po šios pergalės „Darussafaka“ su 13 pergalių išliko devinta. Iki aštuntos vietos jai tetrūksta pergalės. „Žalgiris“ turi 12 pergalių.

Nugalėtojams Wilas Clyburnas pelnė 15 taškų, Scottie Wilbekinas pridėjo 11, Ante Žižičius 10.

„Barcelona“ klube išsiskyrė Stratos Perperoglou, surinkęs 16 taškų.