Broliai Lavrinovičiai atvedė „Lietkabelį“ į lengvą pergalę prieš „Nevėžį“

Broliai kartu pelnė 32 taškus.<br>G.Bitvinsko nuotr.

lkl.lt

Mar 19, 2017, 4:51 PM, atnaujinta Apr 7, 2017, 4:47 PM

Panevėžio „Lietkabelis“ įsirašė 19-ąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Panevėžiečiai savo žiūrovų akivaizdoje net 100:69 (21:18, 27:16, 30:8, 22:30) nepasigailėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Startas. Kiek netikėtai rungtynes geriau pradėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, kurie po Ilja Smiljaničiaus tritaškio pirmavo dvigubai (6:12).

Perlaužė. Vis dėlto, aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir po pirmojo kėlinio jau buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 21:18.

Naujoko šou. Prie Panevėžio „Lietkabelio“ komandos neseniai prisijungęs Porteris Troupe’as antrajame kėlinyje surengė tikrą šou – amerikietis pelnė 7 taškus iš eilės ir jo atstovaujama ekipa pirmą kartą atitrūko dviženkliu skirtumu (32:22).

Patirtis. Antrąjį kėlinį 5 taškais iš eilės baigė Darjušas Lavrinovičius, o po pirmosios rungtynių dalies panevėžiečiai turėjo jau 17-os taškų pranašumą – 48:31.

19:0. Tokiu spurtu trečiąjį kėlinį pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jam įpusėjus tiesiog traiškė savo varžovus (67:31).

Dominavimas. „Lietkabelis“ rungtynių vadžių neatleido, laimėjo trečiąjį ketvirtį net 30:8 ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo triuškinima persvarą – 78:39.

Komandinis žaidimas. Panevėžiečiai tiesiog fantastiškai dalijosi kamuoliu puolime. „Lietkabelis“ atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, o labiausiai prie to prisidėjo amerikietis Lorenzo Williamsas, komandos draugus „pavaišinęs“ net 7 perdavimais.

100. D.Lavrinovičius dvitaškiu pelnė šimtąjį „Lietkabelio“ tašką, o tritaškiais vytis varžovus bandęs „Nevėžis“ liko nieko nepešęs – 100:69.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 18 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 14 tšk., Simas Galdikas 12 tšk., Lorenzo Williamsas 11 tšk., Benas Madgenas, Donatas Tarolis ir Gintaras Leonavičius po 8 tšk.

Nevėžis„: Daiquanas Walkeris 17 tšk., Ivanas Smiljaničius 12 tšk., Ignas Vaitkus 11 tšk., Arminas Kelmelis 8 tšk.