Dvidešimtmečio šou: NBA rungtynėse Devinas Bookeris surinko 70 taškų

[[ge:lrytas:lrytas:495706]]

D.Bookeris pelnė 70 taškų.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 25, 2017, 7:15 AM, atnaujinta Apr 7, 2017, 6:34 AM

Devinui Bookeriui – tik dvidešimt, tačiau gynėjas jau įrašė savo pavardę tarp NBA legendų Wilto Chamberlaino, Kobe Bryanto ir kitų. „Phoenix Suns“ komandos gynėjas penktadienio naktį tapo vos šeštuoju NBA krepšininku, kuris per vienas rungtynes surinko 70 taškų. Šią ribą taip pat yra peržengę Davidas Robinsonas, Davidas Thompsonas ir Elginas Bayloras.

Iki šiol D.Bookerio asmeninis rekordas buvo 39 taškai – tiek jis buvo pelnęs tris kartus.

Tačiau aikštėje vienas buvo ne karys – „Boston Celtics“ (47 pergalės ir 26 pralaimėjimai) 130:120 (29:16, 37:27, 31:37, 33:40) įveikė „Suns“ (22 ir 51) ekipą, nes jau po dviejų kėlinių turėjo 23 taškų persvarą.

„Tai atsitinka nedažnai, ypač žaidžiat prie tokias gerai besiginančias komandas kaip „Celtics“. Tai net sunku paaiškinti“, – kalbėjo snaiperis.

Į „Celtics“ komandos krepšį vienas žaidėjas daugiausia buvo įmetęs 64 taškus – E.Bayloras 1959 metais.

Penktadienį D.Bookeris po pertraukos pelnė net 51 tašką, įskaitant 28 per paskutinį kėlinį, kai komandos draugai jam leisdavo užbaigti kone visas atakas, o pabaigoje treneris Earlas Watsonas tyčia paprašė kelių minučių pertraukėlių, jog gynėjas galėtų atsikvėpti. Galiausiai net „Celtics“ sirgaliai ėmė palaikyti D.Bookerį.

D.Bookeris savo 70 taškų surinko pataikęs 17 iš 29 dvitaškių, 4 iš 11 tritaškių, 24 ir 26 baudų.

„Tai buvo baisu, ką jie darė, – sakė „Celtics“ lyderis Isaiah Thomasas, pelnęs 34 taškus. – Nesu nieko panašaus matęs. Jie stengėsi, kad jis pelnytų kuo daugiau taškų. Lenkiu prieš tai galvą. Jie sužaidė velniškas rungtynes.“

„Suns“ treneris Earlas Watsonas dėl tokio savo komandos elgesio neapgailestavo: „Neinu į areną, kad būčiau mėgstamas. Man tai nerūpi. Mes tiesiog norėjome ką nors nuveikti su savo jauna komanda. Na ir kas, kad žmonėms tai nepatinka.“

Fynikso komandoje dėl traumų yra likę tik aštuoni sveiki žaidėjai. Jos dabartinė starto sudėtis yra jaunesnė nei kai kurių NCAA studentų komandų.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

„Houston Rockets“ – „New Orleans Pelicans“ 117:107 (28:33, 21:17, 31:29, 37:28)

„Charlotte Hornets“ – „Cleveland Cavaliers“ 105:112 (31:33, 22:26, 32:31, 20:22)

„Indiana Pacers“ – „Denver Nuggets“ 117:125 (26:34, 27:30, 22:30, 42:31)

„Orlando Magic“ – „Detroit Pistons“ 115:87 (22:18, 35:21, 35:23, 23:25)

„Washington Wizards“ – „Brooklyn Nets“ 129:108 (31:22, 32:20, 34:39, 32:27)

„Boston Celtics“ – „Phoenix Suns“ 130:120 (29:16, 37:27, 31:37, 33:40)

„Chicago Bulls“ – „Philadelphia 76ers“ 107:117 (28:24, 18:35, 25:34, 36:24)

„Milwaukee Bucks“ – „Atlanta Hawks“ 100:97 (29:21, 16:22, 27:31, 28:23)

„Golden State Warriors“ – „Sacramento Kings“ 114:100 (27:20, 30:30, 35:22, 22:28)

„Los Angeles Lakers“ – „Minnesota Timberwolves“ 130:119, po pratęsimo (26:27, 28:40, 26:21, 29:21; 21:10).