AP nuotr.
AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Apr 4, 2017, 6:39 AM, atnaujinta Apr 13, 2017, 5:07 PM

NBA pirmenybėse antradienio naktį sužaistos vos vienerios rungtynės. Jose dramatišką pergalę pasiekė „Minnesot Timberwolves“ (31 pergalė ir 45 pralaimėjimai) ekipa, kuri 110:109 (29:23, 20:34, 37:26, 24:26) įveikė „Portland Trail Blazers“ (38/39) klubą.

„Timberwolves“ jau neturi šansų patekti į atkrintamąsias, tuo tarpu „Blazers“ žengia aštunta. Su šiuo pralaimėjimu nutrūko jų šešių pergalių iš eilės serija.

„Blazers“ buvo įgavusi pranašumą, kai antrą kėlinį laimėjo 34:20, tačiau galutinis žodis priklausė Karlui-Anthony Townsui, kuris per ketvirtą kėlinį pelnė 14 taškų. Itin svarbus buvo jo dėjimas, likus žaisti 35 sekundes ir padidinęs aikštės šeimininkų pranašumą iki 110:106.

Likus žaisti 4,9 sekundės „Blazers“ turėjo kamuolį rankose ir galėjo išplėšti pergalę, bet gerą progą metimui gavęs Damianas Lillardas buvo netikslus.

Nugalėtojams K.Townsas surinko 34 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Andrew Wigginsas pridėjo 29, Ricky Rubio – 11 taškų, 16 rezultatyvių perdavimų ir 7 atkovotus kamuolius.

„Blazers“ komandoje D.Lillardas pelnė 25, Al-Farouqas Aminu 20 taškų.