Pasireikšti gavusio Donato Motiejūno taškų nepakako prieš „Warriors“ su Kevinu Durantu

D.Motiejūnas sulaukė šanso.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Apr 9, 2017, 8:31 AM, atnaujinta Apr 14, 2017, 2:20 AM

Kevinas Durantas sugrįžo į aikštę po ilgesnės nei mėnesio pertraukos ir padėjo „Golden State Warriors“ (66/14) pasiekti keturioliktą iš eilės pergalę NBA pirmenybėse – 123:101 (23:17, 31:29, 39:22, 30:33) lengvai įveikta Donato Motiejūno „New Orleans Pelicans“ (33/47).

Šiose rungtynėse „Pelicans“ klubui nepadėjo Anthony Davisas, DeMarcusas Cousinsas, Omeras Asikas, E’Twaunas Moore'as ir Quincy Pondexteris.

Dėl to neįprastai ilgai žaidė ir D.Motiejūnas – lietuvis per 19 minučių pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Tiesa, ir pats D.Motiejūnas pirmajame kėlinyje gavo galingą bloką – jo metimą sustabdė JaVale'as McGee.

„Warriors“ vertėsi be Stepheno Curry, tačiau grįžęs K.Durantas viską išsprendė – pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Dar šeši „Warriors“ žaidėjai pridėjo dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo Klay Thompsonas, surinkęs jų 20.