„Nevėžiui“ galimybė žaisti FIBA turnyre tapo 5 žingsniais ilgesnė

Kėdainių „Nevėžio“ komanda pralaimėjimu pradėjo atranką į FIBA Europos taurę ir namie trečiadienį 76:81 (24:22, 17:21, 18:24, 17:14) nusileido bulgarų Samokovo „Rilski Sportist“ klubui.

„Nevėžio" klubas<br>G.Šiupario nuotr.

Sep 20, 2017, 10:37 PM, atnaujinta Sep 20, 2017, 10:51 PM

Atsakomąjį pirmojo atrankos etapo mačą po savaitės „Nevėžis“ žais Bulgarijoje ir tada paaiškės, ar kėdainiškiai tęs kovą dėl vietos turnyre. Norint tęsti kovą, kėdainiškiai turi įveikti oponentus bent penkiais taškais - tuomet būtų žaidžiamas pratęsimas.

Atkakliai rungtynės klostėsi pirmoje jų dalyje, tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė svečiai. „Rilski Sportist“ vis didino savo atotrūkį, kuris vienu metu siekė 11 taškų (54:43), o „Nevėžis“ ėmė bandyti gelbėtis.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei atsitiesęs „Nevėžis“ jau kvėpavo varžovams į nugaras  - 76:77, tačiau daugiau taškų nebepelnė, o bulgarai šansus išnaudojo.

Šios poros laimėtojas antrajame atrankos etape žaistų su Larnakos AEK (Kipras) komanda.

„Nevėžis“: Valerijus Lichodejus 18, Vladislavas Koreniukas 13, Malcolmas Grantas 11, Justas Tamulis 8, Robertas Stumbris 7, Gabrielius Maldūnas 6 (6 atk. kam.).

„Rilski Sportist“: Travisas Tayloras 21, Derekas Wrightas 15, Sheldonas Jeteras, Jordanas Bozovas ir Martinas Marinovas – po 8.