Eurolyga: Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis įveikė dviejų pratęsimų pragarą

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis patyrė tikrą pragarą Valensijoje, kai su Milano „Olimpia“ įsivėlė į dviejų pratęsimų mūšį. Galiausiai du tritaškiai iš eilės per antrąjį pratęsimą leido Eurolygos autsaideriams perlaužti rungtynes iš iškovoti antrąją pergalę šį sezoną.

A.Gudaitis.<br> „Olimpia“ klubo nuotr.
 Stambulo „Fenerbahce“ klubas per per 6 turus pralaimėjo dukart.<br> euroleague.net

Nov 15, 2017, 8:36 PM, atnaujinta Nov 16, 2017, 12:00 AM

„Olimpia“ 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) palaužė „Valencia“ komandą, kuriai tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

M.Kalnietis žaidė beveik 30 minučių ir pelnė 3 taškus (dvitaškiai: 0/2, tritaškiai: 1/3), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 9 naudingumo balus.

A.Gudaitis per 26 minutes pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 4/6), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje dar likus žaisti beveik 4 minutes „Valencia“ pirmavo 74:70, bet tada C.Jerrellsas pataikė dvitaškį, o sušvelninus skirtumą iki 72:74 stojo spengianti tyla.

Abi komandos mėtė pro šalį iki momento, kai žaisti liko 13 sekundžių ir čia puikiai sužaidė J.Theodore'as iš „Olimpia“ klubo.

Jis pataikė dvitaškį, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, ir lėmė pratęsimą.

„Olimpia“ komanda dar turėjo laiko surengti savo ataką ir paprašė minutės pertraukėlės, bet E.Greeno tritaškis skriejo pro šalį, įplieksdamas dar didesnės intrigos kibirkštį.

Per pratęsimą abi komandos žaidė taškas į tašką. Progų suspindėti turėjo ir M.Kalnietis bei A.Gudaitis, bet abu krepšininkai savo metimų nepataikė, o ir pirmasis pratęsimas baigėsi 85:85.

Per antrąjį pratęsimą „Olimpia“ krepšininkai žaidė daug guviau, o C.Jerrellsas gerokai palengvino reikalus – jis iš pradžių pataikė dvitaškį, o tada ir tritaškį, leidusį svečiams išsiveržti 90:85.

Likus žaisti tris minutes prie jo prisidėjo ir J.Theodore'as, pataikęs tolimą metimą, po kurio „Olimpia“ jau pirmavo 93:85.

Netrukus M.Kalnietis atliko rezultatyvų perdavimą A.Gudaičiui, kuris lengvai pelnė taškus. „Olimpia“ tada išsiveržė 93:86, o tada C.Jerrellsas vėl pelnė 5 taškus iš eilės (100:90).

C.Jerrellsas šiose rungtynėse iš viso per 32 minutes pelnė 30 taškų (dvitaškiai: 5/7, tritaškiai: 6/11, baudų metimai: 2/2) ir surinko 27 naudingumo balus.

17 naudingumo balų surinko ir 20 taškų per 42 minutes pelnė J.Theodore'as.

„Valencia“ komandoje E.Greenas pelnė 22 taškus ir surinko 24 naudingumo balus.

Kiti rezultatai

Stambulo „Fenerbahce“ – Pirėjo „Olympiakos“ per pratęsimą 83:90 (17:18, 23:12, 13:27, 22:18, 8:15)

Belgrado „Crvena zvezda“ – Maskvos CSKA 59:85 (10:22, 17:22, 7:21, 25:20)

Bambergo „Brose“ – „Barcelona“ 84:81 (12:38, 25:11, 25:17, 22:15)