Domantas Sabonis su „Hawks“ rinko labiau palyginimus su savo tėvu nei taškus

Net ir su NBA autsaideriais reikia žaisti iš visų jėgų. Tokią tiesą patvirtino ir „Indiana Pacers“ klubas, kuris ilgai kankinosi su visišku lygos autsaideriu „Atlanta Hawks“ klubu. Domanto Sabonio atstovaujama Indianapolio ekipa (18-14) šiąnakt svečiuose 105:95 (28:27, 25:24, 25:20, 27:24) palaužė „Hawks“ (7-24) ir atsitiesė po apmaudžios nesėkmės su „Boston Celtics“.

"Pacers" įveikė "Hawks"<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Dec 21, 2017, 6:37 AM, atnaujinta Dec 21, 2017, 8:59 AM

Atkakliai vykusiose rungtynėse svečiai iš Indianapolio pergalingą persvarą susikrovė ketvirtame kėlinyje, iki kurio pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms komandas skyrė net 20 taškų. Atsipalaidavę svečiai paskutinėmis minutėmis sulaukė dešimties taškų be atsako, bet pakeisti įvykių eigos nesugebėjo.

Lietuvos rinktinės žaidėjas Domantas Sabonis antradienį sužaidė antras nerezultatyviausias rungtynes nuo atvykimo į Indianos klubą. Per 22 minutes aukštaūgis pelnė tik 4 taškus (2/5 met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą blokavo varžovo metimą.

Savo žaidimo neradęs lietuvis šįkart nebuvo toks agresyvus ir net nemetė nė vienos baudos – tai tik penktasis kartas šį sezoną, kai jis nestovėjo mesti baudų.

Atlantoje susikirto visų trijų Wilkinsų keliai – 37-erių Damienas turėjo galimybę išbėgti į aikštę dviem minutėms, o jo dėdė Dominique'as Wilkinsas su tėčiu – trylika metų NBA lygoje žaidusiu Atlantos legendos broliu Geraldu aptarinėjo įvykius aikštėje.

Vos tik kamuolį rankose turėdavo D.Sabonis, D.Wilkinsas ieškodavo lietuvio panašumo su tėvu Arvydu, teigdamas, jog šis perėmė iš vyresniojo A.Sabonio aikštės matymą ir gebėjimą saugoti kamuolį nuo varžovo savo korpusu.

Indianapolio ekipa neturėjo jokio didesnio pranašumo statistikos grafose, tačiau pirmą kartą per šį sezoną per dvikovą padarė vos 9 klaidas.

„Hawks“: Johnas Collinsas 18 (9 atk. kam.), Kentas Bazemore'as ir Marco Belinelli po 13, Ersanas Ilyasova (4/11 met.) ir Milesas Plumlee po 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 23, Mylesas Turneris 20 (3 blk.), Bojanas Bogdanovičius 19, Darrenas Collisonas ir Cory Josephas po 11, Lance'as Stephensonas 10 taškų (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

Kitas rungtynes „Pacers“ žais Šventų Kūčių išvakarėse su „Brooklyn Nets“ klubu.

NBA čempionate trečiadienį Vakarų konferencijos lyderė „Houston Rockets“ komanda savo aikštėje 116:122 (22:37, 37:26, 30:31, 27:28) pralaimėjo „Los Angeles Lakers“ krepšininkams.

Aikštės šeimininkų gretose nesulaikomas buvo Jamesas Hardenas. Jis per 43 min. pelnė 51 tašką (dvitaškiai 11/21, tritaškiai 4/6, baudos 17/21) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąją nesėkmę po 14 pergalių iš eilės patyrusioje „Rockets“ (25 pergalės/5 pralaimėjimai) komandoje 21 tašką surinko Ericas Gordonas, 18 – Trevoras Ariza (11 atk. kam.), 10 – P. J. Tuckeris (10 atk. kam.).

„Lakers“ (11/18) ekipoje Kyle'as Kuzma surinko 38 taškus, Corey Breweris – 21, Lonzo Ballas – 16, Brandonas Ingramas ir Larry Nance'as – po 13, Joshas Hartas – 11.

„Lakers“ Vakarų konferencijoje užima 11-ąją vietą.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Charlotte Hornets“ – „Toronto Raptors“ 111:129 (26:22, 21:41, 32:36, 32:30)

„Atlanta Hawks“ – „Indiana Pacers“ 95:105 (27:28, 24:25, 20:25, 24:27)

„Boston Celtics“ – „Miami Heat“ 89:90 (24:15, 20:21, 15:26, 30:28)

„Brooklyn Nets“ – „Sacramento Kings“ 99:104 (20:36, 28:28, 27:22, 24:18)

„Chicago Bulls“ – „Orlando Magic“ 112:94 (31:24, 28:24, 31:18, 22:28)

„Houston Rockets“ – „Los Angeles Lakers“ 116:122 (22:37, 37:26, 30:31, 27:28)

„Oklahoma City Thunder“ – „Utah Jazz“ 107:79 (25:9, 28:28, 34:23, 20:19)

„Dallas Mavericks“ – „Detroit Pistons“ 110:93 (22:25, 43:28, 24:13, 21:27)

„Denver Nuggets“ – „Minnesota Timberwolves“ 104:112 (24:17, 28:33, 32:30, 20:32)

„Portland Trail Blazers“ – „San Antonio Spurs“ 91:93 (22:25, 24:29, 26:20, 19:19)

„Golden State Warriors“ – „Memphis Grizzlies“ 97:84 (24:28, 32:23, 18:14, 23:19)

„Los Angeles Clippers“ – „Phoenix Suns“ 108:95 (23:15, 30:20, 28:31, 27:29).