Pasakiškos NBA grožybės: Fynikse pergalė iškovota vos per 0,6 sekundės

Antradienio naktį vienose NBA  rungtynių įvyko tai, dėl ko krepšinis ir žavi visus juo besidominčius asmenis. Fynikse krepšinio sirgaliai išvydo pergalę pačią paskutinę mačo sekundę, o ši buvo iškovota dar ir įspūdingu metimu.

Fynikso komanda įspūdinga ataka išplėšė pergalę prieš Memfį<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Dec 27, 2017, 10:20 AM, atnaujinta Dec 27, 2017, 10:25 AM

Skaudžią nesėkmę patyrė „Memphis Grizzlies“ (10/24) krepšininkai, kurie išvykoje 97:99 (19:29, 34:28, 23:19, 21:23) nusileido  „Phoenix Suns“ (13/23) komandai.

Sunkią rungtynių pradžią turėjusi Memfio ekipa atslikinėjo ir tik trečiajame kėlinyje priartėjo prie varžovų. Po jo rezultatas buvo lygus – 76:76. Atkakli kova tęsėsi, o rezultatas buvo lygus ir ketvirtajame kėlinyje, kai buvo telikus viena sekundė iki rungtynių pabaigos – 97:97.

Vis dėlto „Suns“ krepšininkai tuomet padarė tai, kas taps geru pavyzdžiu, kaip reikia atakuoti ir kaip nereikia gintis.

„Suns“ žaidėjas Draganas Benderis likus mažiau nei sekundei iš užribio pakabino kamuolį tiesiai virš lanko, o dėjimu rungtynių baigtį nulėmė veteranas Tysonas Chandleris

Taip aikštės šeimininkai iškovojo pergalę 99:97, o „Grizzlies“ nebeliko laiko net atlikti metimą.

„Grizzlies“: Tyreke‘as Evansas 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Marcas Gasolis 18 (6 atk. kam., 4/12 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 4 blokai, 4 klaidos), Andrew Harrisonas 12, Jamesas Ennisas 11 (5 atk. kam.,), Jarellas Martinas 10 (6 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (3/9 tritaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos), T.J.Warrenas 17, Aleksandras Lenas 12 (6 atk. kam.), Tyleris Ulisas 8 (6 rez. perd.).