„Nevėžis“ stiprina savo pozicijas LKL: namuose nukovė pasvaliečius

[[ge:lrytas:lrytas:5625600]]

Pasvalio ekipa kovoja prieš Kėdainių klubą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 2, 2018, 4:55 PM, atnaujinta Apr 2, 2018, 6:52 PM

Kėdainių „Nevėžio“ (8/10) ekipa kaip reikiant pasistūmėjo kovoje dėl išlikimo „Betsafe–LKL“ čempionate. „Nevėžis“ sugebėjo įveikti Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (11/17), o tai jau buvo antroji „Nevėžio“ pergalė iš eilės šalies pirmenybėse.

Gabrieliaus Maldūno vedami kėdainiškiai jau pirmajame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų ir 77:61 (23:14; 24:19; 8:18; 22:10) susitvarkė su svečiais iš Pasvalio.

„Nevėžio“ aukštaūgis dar iki pertraukos buvo pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. O susitikimą užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Po pertraukos pasvaliečiai sugebėjo sustabdyti varžovų puolimą ir per ketvirtį praleido vos 8 taškus. Susikaupę ir ketvirtį 18:8 laimę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai lemiamą kėlinį pasitiko turėdami tik 4 taškų deficitą (51:55).

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje pasvaliečių deficitas sumažėjo iki dviejų taškų, „Nevėžis“ po spurto 12:3 ir vėl galėjo kvėpuoti laisviau (67:56). Būtent tai ir buvo galutinis smūgis „Pieno žvaigždėms“, po kurio jie atsitiesti jau nebesugebėjo.

„Nevėžis“ pirmą kartą susikūrė dviženklę persvarą dar pirmojo kėlinio pabaigoje (22:12). O antrojo ketvirčio pabaigoje buvo įgiję ir 17 taškų pranašumą, kai pirmavo 44:27.

Tai buvo ir savotiškas „Nevėžio“ revanšas, kadangi dar kovo 17 dieną pergalę šių komandų rungtynėse 87:84 šventė „Pieno žvaigždės“.

„Pieno žvaigždės“ šiose rungtynėse vertėsi be rezultatyviausio ir naudingiausio komandos krepšininko Viačeslavo Bobrovo. Nors aukštaūgis rungtynėms buvo registruotas ir buvo su sportine apranga, nuo suolo jis nepakilo.

Dabar „Nevėžį“ nuo 10-oje vietoje esančio Prienų–Birštono „Vytauto“ skiria net trys pergalės likus aštuonioms rungtynėms.