Lietuvos krepšinio lygoje – uteniškio naudingumo rekordas

Mindaugas Kupšas surinko 42 naudingumo balus ir daugiausia prisidėjo prie Utenos „Juventus“ netikėtos pergalės Klaipėdoje.

LKL nauji rekordai<br>T.Bauro nuotr.

Apr 3, 2018, 10:38 AM, atnaujinta Apr 3, 2018, 12:21 PM

26 metų 217 cm ūgio centras pelnė 27 taškus (10/12 dvitaškių, 7/9 baudų) ir atkovojo 14 kamuolių bei išprovokavo 9 pražangas.

M. Kupšas visa tai padarė per 34 minutes ir antrą kartą per tris savaites surinko 42 naudingumo balus – tai šio sezono lygos rekordas ir geriausias aukštaūgio karjeros rezultatas.

Vis dėlto savaitės naudingiausiuoju M. Kupšas prieš tris savaites netapo – tąsyk „Juventus“ pralaimėjo. O šį kartą Klaipėdoje per pratęsimą 91:87 pranoko „Neptūną“.

Tarp geriausių savaitės žaidėjų pateko ir M. Kupšo komandos draugas „Juventus“ komandoje Dovis Bičkauskis, taip pat sužaidęs geriausias karjeros rungtynes.

Penketuke taip pat – Alytaus „Dzūkijos“ gynėjas Parrishas Petty, „Neptūno“ puolėjas Laimonas Kisielius ir Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Brandonas Daviesas.

D. Bičkauskis žaisdamas su „Neptūnu“ surinko 33 naudingumo balus: 22 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 4 perimti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai.

P. Petty per rungtynes su „Lietuvos rytu“ pelnė 24 naudingumo balus: 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai.

L. Kisielius pirmą kartą pateko į sezono simbolinį penketuką: į „Juventus“ krepšį įmetė 22 taškus (8/10 metimų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

B. Daviesas sužaidė geriausias sezono rungtynes su „Šiauliais“, bet patyrė pralaimėjimo kartėlį: 25 taškai (10/11 dvitaškių), 9 išprovokuotos pražangos ir 33 naudingumo balai.