Domantas Sabonis siautėjo Šarlotėje: sužaidė karjeros rungtynes

Domantas Sabonis vieną po kito vertė taškus į varžovų krepšį bei pasiekė rekordinį rezultatyvumą, o „Indiana Pacers“ ekipa sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse šventė pergalę.

NBA: „Hornets“ – „Pacers“ <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Apr 8, 2018, 10:26 PM, atnaujinta Apr 8, 2018, 10:47 PM

Ji išvykoje 123:117 (31:25, 39:32, 25:24, 28:36 ) nugalėjo „Charlotte Hornets“ komandą ir iškovojo 48-ąją pergalę šiame sezone.

Rungtynes nuo atsarginių žaidėjų suolelio pradėjęs D.Sabonis surengė įspūdingą pasirodymą. Aikštėje praleido 38 minutes, o per jas pelnė net 30 taškų bei atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo rekordinis D.Sabonio pasirodymas NBA pirmenybėse. Tokio rezultatyvumo jis dar nebuvo niekada užfiksavęs.

„Hornets“: Malikas Monkas 22 (5 rez. perd.), Marvinas Williamsas 16 (5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 14 (8 atk. kam.), Kemba Walkeris (5 rez. perd.) ir Jeremy Lambas po 12, Michaelas Kiddas-Gilchristas 11, Dwightas Howardas 10 (12 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 30, Victoras Oladipo 27 (5 rez. perd.), Glennas Robinsonas, Cory Josephas ir Bojanas Bogdanovičius po 13.

Nors nepradėjo mačo starto penkte, lietuvis ant parketo pasirodė prabėgus vos dviems minutėms.  Su energija įėjęs į aikštę jis pelnė šešis taškus paeiliui. „Pirmajame kėlinyje D.Sabonis iš viso atseikėjo dešimt taškų, o „Pacers“ po  12 minučių žaidimo pirmavo 31:25.

Antrajame kėlinyje „Pacers“ puolimą tritaškiais pagyvino Glennas Robinsonas, taškų efektingu žaidimu pridėjo komandos lyderis Victoras Oladipo. Tačiau be šių krepšininkų, apsukų nemažino ir komandą į priekį toliau stūmė D.Sabonis. Po dviejų kėlinių „Pacers“ pirmavo 70:57, o jis savo sąskaitoje jau turėjo 16 taškų.

Trečiasis kėlinys buvo labai permainingas. Po pertraukos su energija į žaidimą grįžusi „Hornets“ spurtavo net 15:0 ir beveik ištirpdė deficitą (70:72). Tačiau tuomet Indianos klubas vėl šovė į priekį. Komandinio žaidimo ir rezultatyvių atakų dėka, po trijų kėlinių „Pacers“ turėjo saugią persvarą 95:81.

Ketvirtajame kėlinyje Indianos ekipa ir toliau neatleido vadžių, o puikias rungtynes žaidęs D.Sabonis dar pasižymėjo keliais taškais ir tik didino jų kraitį. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui jis pataikė dvitaškį metimą, pridėjo baudos metimą, o tai buvo jau trisdešimtasis jo taškas šiame mače. Rezultatyvias atakas rungtynių pabaigoje rengė ir V.Oladipo, o Indianos klubas po finalinės sirenos džiaugėsi svarbia pergale.