„Vytautas“ pagaliau švenčia pergalę – LKL įveikė persekiojamą „Nevėžį“

Daugiau kaip tris kėlinius savo sąlygas diktavęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaideris Prienų Birštono „Vytauto“ klubas buvo trumpam praradęs ritmą, tačiau galiausiai iškovojo žūtbūtinę pergalę prieš Kėdainių „Nevėžį“. Virginijaus Šeškaus vedami prieniškiai išvykoje įveikė kėdainiškius 96:79 (27:21, 26:22, 13:17, 30:19) ir įsirašė taip reikalingą šeštąjį laimėjimą turnyre.

LaMelo ir LiAngelo Ballai<br>G.Bitvinsko nuotr.
Virginijus Šeškus<br>G.Bitvinsko nuotr.
LiAngelo Ballas ir Virginijus Šeškus<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2018-04-12 20:33, atnaujinta 2018-04-13 12:36

Pastarąjį kartą prieniškiai pergalę šventė tik vasario 11 dieną, kai 97:95 nugalėjo „Šiaulius“.

„Vytautui“ pergalė prieš Kėdainius buvo reikalinga lyg oras – paskutinėje vietoje atsidūrę prieniškiai nuo devintoje vietoje esančio „Nevėžio“ buvo atsilikę trimis laimėjimais ir dar viena nesėkmė būtų beveik palaidojusi V.Šeškaus ekipos galimybes atsispirti nuo turnyro dugno. Ir prie sienos priremtas „Vytautas“ pagaliau iššovė.

Prienų Birštono „Vytautas“ daugiau kaip tris kėlinius diktavo savo sąlygas – išsivežė į priekį 9:1, buvo susikrovę persvarą net 53:41, tačiau šeimininkai skirtumą sumažino iki 50:55 ir jau bandė perimti iniciatyvą.

Lemiamame ketvirtyje „Nevėžis“ bandė lipti ant kulnų „Vytautui“, tačiau įpusėjus kėliniui po dviejų iš eilės Justino Sinicos tritaškių skirtumas padidėjo iki 76:64.

Likus kovoti 3 minutes, prieniškiai buvo susikrovę net 13 taškų persvarą – 80:67.

Maža to, įsibėgėjusi V.Šeškaus kariauna sugebėjo padidinti atotrūkį net iki 90:72 ir tapo aišku, kad šeimininkai privalės kaiptuliuoti.

„Nenorėjome užbaigti sezono. Visi suprato, kad pralaimėjus „Nevėžiui“, viskas būtų baigta ir LKL mums būtų jau baigtas. Kai taip laimi, tai labai linksma. Iki kokios vietos mes norime žengti? Iki devintos? Ne, mes galvojame, kad susiklosčius gerai situacijai, mes dar mąstome ir apie 8 vietą. Labai džiaugiuosi, kad visi įdėjo savo įnašą į pergalę. Kodėl nežaidė LaMelo Ballas? Jam skauda nugara“, – pasakojo apie dvikovą V.Šeškus.

„Nevėžis“: J.Woodardas 20, D.Sedekerskis 17, A.Zacharovas ir G.Matulis po 9.

„Vytautas“: E.Žukauskas 16, J.Sinica 15, LiAngelo Ballas 11, K.Bristolis, E.Šeškus ir E.Dimša po 10.

Tai jau buvo ketvirtojo šių ekipų akistata: „Nevėžis“ įveikė „Vytautą“ 90:77 ir po pratęsimo 103:102, o prieniškiai be šios dienos pergalės džiaugėsi laimėjimu prieš kėdainiškius 92:78.