Krepšinio pirmadienis: Ch.Loftono šou prie aukso priartino Le Mano ekipą

Pirmadienį paaiškėjo ne vien Lietuvos krepšinio lygos, bet ir Vengrijos lygos čempionai. Šioje šalyje stipriausiojo vardą susigrąžino Solnoko „Olaj“ klubas. Tuo tarpu Prancūzijos lygos finalo serijoje į priekį išsiveržė Le Mano „Sarthe“ ekipa.

Ch.Loftonas<br>Stambulo „Besiktas“ klubo nuotr.

2018-06-19 07:41

Pirmadienio rezultatai

Prancūzijos lyga. Finalo trečiosios rungtynės (iki 3 pergalių). Le Mano „Sarthe“ – „Monaco“ 84:72 (Ch.Loftonas 34/ E.Kikanovičius 24; serija 2:1).

Le Mano klubą „Pro A“ finalo serijoje į priekį išvedė buvusio Klaipėdos „Neptūno“ gynėjo Chriso Loftono šou. 32 metų amerikietis pirmadienį pelnė net 34 taškus (6/8 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 7/8 baudų) ir priartino savo komandą prie aukso medalių.

Trečiasis finalo mačas „Sarthe“ krepšininkams prasidėjo labai prastai – jie pirmąjį kėlinį pralaimėjo 10:23. Tačiau antrajame ketvirtyje darbo ėmėsi Ch.Loftonas. Jis dar iki pertraukos pelnė 21 tašką, o jo komanda persvėrė rezultatą. Antrojoje rungtynių pusėje beveik visą laiką nedideliu skirtumu pirmavo Le Mano ekipa.

Beje, Ch.Loftonas reguliariajame sezone pelnydavo tik 8,4 taško, bet atkrintamosiose varžybose jo vidurkis šoktelėjo iki 13,1 taško.

Kitos finalo rungtynės vyks trečiadienį Le Mane.

Vengrijos lyga. Finalo ketvirtosios rungtynės (iki 3 pergalių). Sombathejo „Falco“ – Solnoko „Olaj“ 81:83 (serija 1:3).

Solnoko klubas po metų pertraukos susigrąžino Vengrijos čempiono vardą. „Olaj“ aukso medalius iškovojo aštuntąjįį kartą, tarp jų – šeštąjį per pastaruosius aštuonis sezonus.