Sėkmingas „Žalgirio“ startas draugiškame turnyre: nukovė Turkijos klubą

Porą sėkmingų draugiškų mačų Lietuvoje jau sužaidusi Kauno „Žalgirio“ ekipa pasinėrė į rimtesnius išbandymus, o sėkmė kauniečių ten taip pat neaplenkė.

Žalgiriečiai naujajam sezonui ruošiasi kovodami draugiškose rungtynėse.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Sep 12, 2018, 7:48 PM, atnaujinta Sep 12, 2018, 9:41 PM

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pradėjo kovas Stambule (Turkija) vykstančiame draugiškame šešių komandų turnyre „Gloria Cup“.

Pirmajame mače „Žalgiris“ 82:70 (24:23, 15:14, 24:19, 19:14) nugalėjo Bursos „Tofas“ klubą, kuris ateinantį sezoną žais Europos taurėje.

„Žalgiris“: B.Daviesas 21 (9/12 dvit., 5 atk. kam.), A.Milaknis 15 (5/6 trit.), P.Jankūnas 10 (6 atk. kam.), R.Jokubaitis 6 (4 rez. perd.), M.Grigonis 6, T.Walkupas 5, L.Birutis 5 (5 atk. kam.), A.White‘as 5 (6 atk. kam.), M.Jogėla 4, A.Kavaliauskas 3, D.Sabeckis 2, L.Uleckas 0.

„Tofaš“: D.Garrettas 14 (6 rez. perd.), K.Weemsas 13, S.Mejia 10 (3 per. kam.).

Rungtynės ilgą laiką vystėsi lygiai. Komandos kovojo taškas į tašką. Tik po ilgosios pertraukos žalgirieičiai ėmėsi iniciatyvos.

Trečiajam kėliniui įpusėjus, komandas teskyrė trys taškai, tačiau tuomet sėkmingus metimus atliko Thomasas Walkupas ir Paulius Jankūnas, o spurtavę žalgiriečiai persvarą pirmą kartą padidino iki dviženklės (63:53).

Ketvirtajame nemažinę apsukų, Kauno ekipos krepšininkai pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia dar vienas išbandymas su kitu Turkijos klubu. Lietuvos čempionai susitiks su Eurolygos komanda Stambulo „Anadolu Efes“.

Dėl nugalėtojų taurės „Gloria Cup“ turnyre taip pat varžosi Maskvos CSKA, „Monaco“ ir „Banvit“ komandos.

Prieš išvyką į Stambulą žalgiriečiai rungtynėse, kurios vyko už uždarų durų 99:64 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir 95:60 nepasigailėjo „Šiaulių“ ekipos.