R. Sargūno taurės turnyre „Šiauliai“ neatsilaikė prieš Rusijos komandą

Tęsiasi Lietuvos krepšinio klubų draugiškų rungtynių maratonas. 5-ąją vietą praėjusiame sezone užėmę „Šiauliai“ penktadienio vakarą susitiko su Permės „Parma“ komanda iš Rusijos.

bcsiauliai.lt nuotr.

Sep 14, 2018, 6:37 PM

Raimundo Sargūno taurės turnyro kovoje dėl trečiosios vietos pranašesni buvo„Parma“ krepšininkai, kurie nugalėjo šiauliečius rezultatu 85:80 (19:11, 24:21, 23:26, 19:22).

Aantano Sireikos auklėtiniai varžovus į priekį paleido jau pačioje rungtynių pradžioje, o po pirmųjų 20 minučių turėjo 11 taškų deficitą - 32:43.

Tačiau po pertraukos prabudę „Šiaulių“ ekipos krepšininkai pradėjo tirpdyti atsilikimą. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 minutėms Lietuvos klubas buvo priartėjęs iki 3 taškų.

Vis tik rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę svečiai iš Rusijos išsaugojo pergalingą pranašumą.

Šiauliečiai turnyro pusfinalyje turėjo pripažinti ženkliai didesnį biudžetą turinčio Sankt Peterburgo „Zenit“ pranašumą – 85:112 (30:16, 28:24, 28:20, 26:25).

Panevėžyje vykstančio turnyro kitame pusfinalyje pergalę pasiekė „Lietkabelio“ klubas, kuris 103:98 (22:23, 23:19, 24:35, 34:21) nugalėjo šios dienos „Šiaulių“ komandos varžovus.

Finalinė dvikova tarp „Lietkabelio“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ komandų vyks 19 val. 30. Lietuvos laiku.