Panevėžyje – drama iki paskutinių sekundžių ir „Lietkabelio“ pergalė prieš „Dzūkiją“

[[ge:lrytas:lrytas:7695340]]

Panevėžio klubas palaužė Alytaus ekipa.<br> K.Kavolėlio nuotr.

Sep 26, 2018, 6:22 PM, atnaujinta Sep 26, 2018, 9:21 PM

„Betsafe–LKL“ žiūrovai turėjo galimybę išvysti labai įdomų ir intriguojantį mačą. Panevėžyje po dramatiškos kovos „Lietkabelis“ (1/1) rezultatu 71:69 (20:18, 11:19, 22:16, 18:16) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (0/1).

Nuo pirmų minučių į priekį išsiveržusi „Dzūkija“ kurį laiką tik epizodiškai leisdavo šeimininkams lyginti rezultatą, nors pirmojo kėlinio pabaigoje atkarpa 6:0 išvedė į priekį panevėžiečius – 20:15.

Pastrigęs puolimas ir vos du „Lietkabelio“ taškai per daugiau nei keturias minutes suteikė „Dzūkijai“ galimybę susikrauti svaresnį pranašumą (31:22), tačiau prieš pat ilgąją pertrauką ir po jos situacija tapo palankesnė „Lietkabeliui“: Vytenis Lipkevičius pelnė 5 taškus be atsako, prisidėjo ir legionieriai, tad rezultatas tapo lygus – 53:53.

Lemiamu metu abi komandos turėjo savų problemų: „Lietkabelis“ vertėsi be tritaškių, o Egidijus Dimša „Dzūkijoje“ surinko jau penkias pražangas.

Likus minutei rezultatas buvo lygus, bet svarbų metimą pataikė Michaelas Morrisonas – 69:67. Po pertraukėlės sustyguotą ataką surezgė ir dzūkai, palikdami vos 27 sekundes. V. Lipkevičiaus ranka prie baudų metimo linijos nesudrebėjo, o Paulius Danisevičius pergalę išplėšti galėjusio metimo nepataikė.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas 13, Franas Pilepičius, Donatas Tarolis ir Michaelas Morrisonas (8 atk. kam.) – po 10, Vytenis Lipkevičius 8 (7 išpr. praž., 17 n.b.).

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 17, Gediminas Navickas 12, Waverly Austinas (9 atk. kam.) ir Gediminas Žalalis – po 9, Dominykas Domarkas 8.