Žaidėjų pasirodymu nepatenkintas V. Šeškus: „Tarpais buvo gėda”

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės LKL lygoje patyrė Prienų ,,Skycop” (1/2) krepšininkai, kurie nesugebėjo pasipriešinti Vilniaus ,,Ryto” ekipai (3/0)  66:95 (13:24, 14:25. 16:25, 23:21).

Prienų ekipa beviltiškai nusileido sostinės komandai.<br> M.Ambrazo nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

Sep 30, 2018, 7:48 PM, atnaujinta Sep 30, 2018, 7:49 PM

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje prieniškiams sunkiai sekėsi sėkmingai užbaigti atakas, o po pirmojo kėlinio ,,Skycop” ekipa turėjo 11 taškų deficitą.

Prienų krepšininkams sunkiai sekėsi apsiginti nuo ,,Ryto” greitų atakų, kurių metu vilniečiai pelnė net 24 taškus. Spaudos konferencijoje vyriausiasis Prienų ekipos treneris Virginijus Šeškus dalinosi mintimis apie pastabas žaidėjams.

„Rungtynių metu aš juos visus apšaukiu ir atleidžiu iš komandos. Bet po rungtynių pasidaro gaila ir nuotaika pasikeičia”, –  atvirumo nestokojo V.Šeškus.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje Prienų ekipai pavyko sumažinti deficitą, o prie to labiausiai prisidėjo sublizgėjęs Arnas Labuckas, kuris iš viso ketvirtojo kėlinio metu pelnė 8 taškus. Puolėjo žaidimas buvo vienintelis rungtynių akcentas, kuris pradžiugino komandos trenerį.

„Blogiausiai, kad žaidėjai nerodo pastangų. Vienintelis Arnas Labuckas šiandien nustebino. Mums reikia daugiau tokių žaidėjų”, – optimistiškai į ateitį žvelgė V.Šeškus.

– Kokios mintys apie rungtynes?

– Blogos rungtynės. Pirmos sezono rungtynės buvo geros, o dabar antros iš eilės tokios prastos.

„Rytas” paprastai žaidė, leido priimti kamuolius mūsų aukštiems ir rizikavo, bet mes tuo nepasinaudojome. Labiausiai nuliūdino įžaidėjai. Baisu, kai tokiame lygyje žaidėjas negali išsivaryti kamuolio.

Tarpais buvo gėda. ,,Rytas” iš eilutės metė taškus, o mūsų žaidėjai tik palydėdavo tai akimis. Manau, kad sezono eigoje mums verkiant reikės imtis pakeitimų.

– Kaip vertinate komandos legionierių žaidimą?

–  Patys matote iš šono. Prastai. Manau, kad jei būtume turėję pagrindinius rėmėjus anksčiau, dalies žaidėjų mūsų komandoje dabar nebūtų. Komandą formavome be pagrindinių rėmėjų, tai puikiai matosi.

Blogiausiai, kad žaidėjai nerodo pastangų. Vienintelis Arnas Labuckas nustebino šiandien. Mums reikia daugiau tokių žaidėjų.

Mindaugas Lukauskis ir Martynas Gecevičius vieni nesužais visų rungtynių.

– Antrose rungtynėse iš eilės puolimas atrodė skurdokas.

– Tas ir yra blogiausiai. Anksčiau, nors ir pralaimėdavome, bet mes įmesdavome daugiau taškų. Šį sezoną naudą galime turėti tik žaisdami komandinį krepšinį.

Vienas prieš vieną mes negalime būti pranašesni už varžovus. Šiandien buvo neblogų momentu, bet trūko kamuolio judėjimo aikštėje ir tikslių metimų.