Rusijos klubo antausio sulaukęs Dainius Adomaitis įvardijo didžiausią klaidą

Vilniaus „Rytui“ nepavyko pratęsti pergalingos serijos Europos taurėje. Trečiadienio vakarą Lietuvos vicečempionai išvykoje 73:86 (20:19, 12:22, 20:17, 21:28) pralaimėjo Kaznės „Uniks“ komandai.

D.Adomaitis įvertino komandos klaidas.<br>T.Bauro nuotr.
Europos taurėje sostinės komanda patyrė pralaimėjimą.<br>eurocupbasketball.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 10, 2018, 11:21 PM, atnaujinta Oct 10, 2018, 11:40 PM

Šeimininkai antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo, susikrovė 9 taškų pranašumą ir pergalingos persvaros iš rankų nepaleido. Nuo pralaimėjimo sostinės ekipos neišgelbėjo ir įspūdingas 18-mečio Deivido Sirvydžio žaidimas. Jaunasis talentas drąsiai žaidė, pelnė 17 taškų ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Po rungtynių „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis pripažino, kad tos blogos antrojo kėlinio pabaigos minutės ir nulėmė pralaimėjimą.

„Kaznės komanda yra labai patyrusi. Jie sugeba greitai susirinkti lengvus taškus po mūsų klaidų. Gynyba buvo nebloga, tačiau jie pelnė daug taškų antraisiais bandymais.

Rizikavome gindamiesi prieš kai kurios krepšininkus, bet tokių žaidėjų, kaip Maksimas Šeleketo prie tritaškių linijos laisvų palikti negalima. Jis sumetė keturis tritaškius, o mes nereagavome. Čia buvo mūsų klaida.

Mes sužaidėme labai prastai antrojo kėlinio pabaigą. „Uniks“ puikiai moka žaisti, kuomet pirmauja ir mums buvo sunku grįžti atgal į žaidimą“, – konstatavo D.Adomaitis.

Kitas rungtynes Europos taurėje Vilniaus „Rytas“ žais namuose spalio 17 dieną, kuomet priims Frakfurto „Skyliners“ komandą.

„Uniks“: Jamaras Smithas 19, Maksimas Šeleketo 15, Trentas Lockettas 13, Pierria Henry 10, Erickas McCollumas ir Kostas Kaimogoklou po 9, Maurice'as Ndouras 6 taškai.

„Rytas“: Deividas Sirvydis 17, Dominique'as Suttonas 14, E.Bendžius 12, Martynas Echodas 10, Mindaugas Girdžiūnas ir D.J.Seelay po 6, Evaldas Kairys 5, Arnas Butkevičius 3 taškai. Marekas Blaževičius ir Aistis Pilauskas nežaidė.