Jonas Valančiūnas įsisuko į tritaškininkų ratą – krito pirmasis sezono tolimas metimas

Lietuvos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas jau praėjusiame sezone pradėjo mesti tolimus metimus, o šiame lietuvis įsisuko į tolimų metimų žaidėjų ratą. Kanados Monrealyje trečiadienį vykusiose rungtynėse „Toronto Raptors“ be didesnio vargo įveikė „Brooklin Nets“ 117:88 (21:29, 36:28, 35:11, 25:20), o J.Valančiūnas įsigudrino paleisti net tris tritaškius. Ir vienas iš jų buvo tikslus.

„Raptors“ ikisezoninėse rungtynėse sutraiškė 'Nets“<br>AP nuotr.
„Raptors“ ikisezoninėse rungtynėse sutraiškė 'Nets“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2018-10-11 07:07, atnaujinta 2018-10-11 08:49

Viską lėmė trečiasis kėlinys, kurį kanadiečiai sužaidė itin rezultatyviai ir laimėjo jį net 35:11.

Jonas Valančiūnas su „Nets“ žaidė 21 minutę ir pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Visus tašksu jis pelnė pirmoje mačo dalyje. Lietuvis tris kartus save išbandė mesdamas tolimus metimus.

Kibiai kovoję kanadiečiai Bruklino ekipos žaidėjus privertė suklysti net 32 kartus. Tai buvo antroji Toronto ekios pergalė ikisezoninės rungtynėse. iki tol kanadiečiai buvo sužaidę dvejs rungtynes.

Net ir draugiško pobūdžio rungtynės neapsiėjo be nervų ir pašalinimų – trečiojo kėlinio pradžioje teisėjų sprendimais nepatenkintas Kyle‘as Lowry pradėjo burnoti mačo arbitrus ir šie, skyrę antrąją techninę pražangą, pasiuntė krepšininką į rūbinę.

Rezultatyviausias Toronto komandoje buvo Danny Greenas, pelnęs 22 taškus (1/2 dvit., 6/7 trit., 2/2 baudų met.), atkovojęs 4 ir perėmęs net 5 kamuolius bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Jarrettas Allenas. Puolėjas surinko 23 taškus (7/11 dvit., 1/1 trit., 6/6 baudų met.), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.