Sėkmės teks palaukti: „Lietkabelis“ krito prieš buvusios NBA žvaigždės atstovaujamą klubą

FIBA Čempionų lyga: „Hapoel“ – „Lietkabelis“<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Oct 16, 2018, 8:45 PM, atnaujinta Oct 16, 2018, 11:10 PM

Komandų kovos europiniame fronte tęsiasi, o antradienio vakarą dar vieną išbandymą turėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa.

Deja, ji vis dar lieka be pergalių, kadangi antradienio vakarą išvykoje  67:81 (15:12, 19:24, 12:22, 21:23) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ komandai.

Tai buvo antroji Gintaro Kadžiulio auklėtinių nesėkmė šiame turnyre.

Turnyro starte namų arenoje „Lietkabelis“ apmaudžiai nusileido Antverpeno „Giants“ klubui.

Jau nuo pat rungynių pradžios nė viena komanda nesugebėjo atitrūkti didesniu nei penkių taškų skirtumu, Kova vyko taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio drąsiai žaidę panevėžiečiai pirmavo 13:12.

Ilgą laiką „Lietkabelis“ pirmavo ir antrajame kėlinyje , kai varžovams priartėjus blykstelėdavo Paulius Valinskas, Mindaugas Kupšas ar Saulius Kulvietis. Tik po sėkmingai kėlinio gale sužaidusio „Hapoel“ legionieriaus Jameso Feldeino žaidimo, panevėžiečiai leido varžovams išsiveržti į priekį 36:32.

Deja, po ilgosios pertraukos Panevėžio ekipa ėmė griūti. Aikštės šeimininkai pajuto žaidimo rimtą, spurtavo 10:3 ir ėmė krautis persvarą. „Lietkabelio“ žaidėjai be reikalo karščiavosi, o po trečiojo kėlinio jau atsiliko 46:58.

Savojo žaidimo Lietuvos atstovai nerado ir toliau, o beveik įpusėjus kėliniui G.Kadžiuliui beliko prašyti minutės pertraukėlės, nes po vaikiškų klaidų ir tolimo metimo panevėžiečiai atsilikinėjo jau 52:67. Likusioje mačo dalyje komandos dar keitėsi taškais, tačiau „Lietkabeliui“ jau buvo per vėlu. Skirtumo ištirpdyti nebepavyko.

„Hapoel“: Jamesas Feldeine‘as 16 (1/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Tamiras Blattas 14 (4/8 tritaškiai, 6 rez. perd.), Da‘Seanas Butleris 12 (7 atk. kam.), Chrisas Johnsonas 10 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis 17 (4/9 tritaškiai, 5 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 10 (8/10 baudos metimai), Vytenis Lipkevičius 9, Paulius Valinskas 7.