CSKA klubas gale mačo paleido iniciatyvą ir turėjo vargo su „Darussafaka“ klubu

Eurolygos trečiojo turo rungtynėse ketvirtadienį Maskvos CSKA (Rusija) komanda namuose 79:75 (19:17, 12:21, 26:10, 22:27) įveikė Stambulo „Darussafaka“ (Turkija) ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę.

CSKA klubas turėjo vargo su Stambulo komanda.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2018-10-18 22:40, atnaujinta 2018-10-18 22:51

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių atsiliko 31:38, tačiau trečiąjį ketvirtį laimėjo 26:10 ir po 30 žaidimo minučių buvo priekyje 57:48. Įpusėjus paskutiniam kėliniui, CSKA turėjo dviženklį pranašumą (69:59), bet, likus žaisti 1 min. 17 sek., svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų (72:75). Vis dėlto Maskvos klubui pavyko išsaugoti pergalingą rezultatą.

CSKA komandai Cory Higginsas pelnė 14 taškų, Nikita Kurbanovas (8 atk. kam.) - 13, Sergio Rodriguezas - 11, Nando de Colo - 10.

Stambulo ekipoje (1 pergalė/2 pralaimėjimai) po 15 taškų surinko Michaelas Ericas (11 atk. kam.) ir Stantonas Kiddas, 14 taškų pridėjo Ray'us McCallumas.

Be pralaimėjimų žengiantis CSKA klubas pirmauja turnyre, o „Darussafaka“ užima 12-ąją vietą.