Galingas D. Sabonio startas NBA: dvigubas dviženklis, dėjimai ir užtikrinta pergalė

Įspūdinga pergale NBA sezoną pradėjo „Indiana Pacers“ komanda, kurioje žaidžia Domantas Sabonis. „Pacers“ krepšininkai pirmose savo NBA reguliariojo sezono rungtynėse 111:83 (27:16, 29:23, 20:19, 35:25) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ komandą. 22-ejų lietuvis buvo vienas iš pagrindinių komandos vedlių, o rungtynes pabaigė surinkdamas galingą dvigubą dviženklį.

D.Sabonis surinko dvigubą dviženklį.<br> AP nuotr.
 Pirmose rungtynėse „Pacers“ iškovojo užtikrintą pergalę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Oct 18, 2018, 6:24 AM, atnaujinta Oct 18, 2018, 7:06 AM

D.Sabonis pelnė 14 taškų ir atkovojo net 15 kamuolių po krepšiais. Lietuvis dar atliko du rezultatyvius perdavimus, pataikė 7 dvitaškius iš 11 bandymų, tris kartus suklydo. Esant D.Saboniui aikštėje „Pacers“ komanda pelnė net 26 taškais daugiau nei varžovai.

Nors vidurio puolėjas iš Lietuvos rungtynes pradėjo ne startiniame penkete, bet sulaukęs trenerio pasitikėjimo aikštėje praleido net 29 minutes – daugiausiai iš visos komandos.

„Visa komanda labai norėjo grįžti į areną Indianapolyje. Jaučiamės lyg būtume grįžę namo. Mes esame tikrai gerai susižaidę, o aš tikrai tikiuosi patekti tarp dešimties geriausių kovotojų dėl kamuolių gynyboje“, – po rungtynių kalbėjo D.Sabonis.

Lietuvos jau pirmajame kėlinyje pasižymėjo galingu dėjimu į varžovų krepšį. Rezultatyviau už D.Sabonį žaidė tik komandos lyderis Victoras Oladipo ir kroatas Bojanas Bogdanovičius, kurie atitinkamai pelnė 16 ir 19 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 19, Victoras Oladipo (5 atk. kam., 5 rez. perd.) 16, Domantas Sabonis (15 atk. kam.) ir Tyreke'as Evansas po 14, Dougas McDermottas 12, Thaddeus Youngas 10 taškų.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 13, Garrettas Temple'as 12, Mike'as Conley Jr. 11, Jarenas Jacksonas Jr. 10, JaMychalas Greenas (7 atk. kam.) 9 taškai.

Sekančias rungtynes „Pacers“ komanda žais spalio 20-osios naktį 3 val. 30 min. Lietuvos laiku išvykoje su „Milwaukee Bucks“ klubu.