Luko Lekavičiaus rezultatyvumas turi kelti nerimo „Žalgiriui“

Graikijos vyrų krepšinio čempionate sekmadienį Atėnų „Panathinaikos Opap“ ekipa su Luku Lekavičiumi namuose 108:63 (29:10, 33:13, 20:18, 26:22) nugalėjo „G. S. Lavrio“ komandą.

Lukas Lekavičius<br>euroleague.net
Lukas Lekavičius<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 21, 2018, 8:37 PM, atnaujinta Oct 22, 2018, 10:34 AM

L. Lekavičius per 17 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 2/3), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Atėnų ekipa laimėjo visas trejas rungtynes.

Praėjusią savaitę L.Lekavičius nustebino ne tik savo, bet ir Atėnų ekipą.

„Panathinaikos“ ketvirtadienį namie įtikinamai nugalėjo Las Palmaso „Herbalife“ klubą 102:87, o svarbiausią spurtą antrajame kėlinyje sukėlė per 23 minutes 16 taškų pelnęs L.Lekavičius.

Penktadienį Eurolygos rungtynėse „Panathinaikos“ namuose priims Kauno „Žalgirį“.