Drama Milane: A. Gudaitis pasruvo kraujais, o „Olimpia“ palaužė „Chimki“ komandą

Eurolygos ketvirtame ture įspūdingą pergalę po labai atkaklios kovos iškovojo Milano „Olimpia“ komanda, kurioje rungtyniauja du lietuviai – Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas. Vienam lietuvių pergalingas mačas net gi buvo pažymėtas krauju.

A.Gudaitis po smūgio alkūne pasruvo kraujais.<br> Lrytas.lt koliažas
 Milano komanda iškovojo pergalę.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 26, 2018, 12:05 AM, atnaujinta Oct 26, 2018, 8:38 AM

Milano klubas namuose dramatiškai 81:80 (23:20, 16:25, 27:17, 15:18) įveikė Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 24 sek. rusas Sergejus Monia smeigė tritaškį ir „Chimki“ pirmavo 80:78.

Tačiau jau kitoje atakoje jis labai kvailai prasižengė prieš amerikietį Mike'ą Jamesą. „Olimpia“ legionierius nuo baudų metimo linijos neklydo, o rusams liko vos 3 sek. išigelbėti.

Tačiau lemiamas Aleksejaus Švedo metimas skriejo pro šalį.

Lemiamomis ketvirtojo kėlinio akimirkomis krauju pasruvo A.Gudaitis. Jis kovodamas po krepšiu gavo netyčinį smūgį alkūne iš Sergejaus Monios.

Aikštėje jis nepasirodė, tik paskutinėmis sekundėmis prie atsarginių žaidėjų suolelio.

A.Gudaitis iš viso aikštėje praleido 26 minutes ir pelnė 13 taškų, atkovojo 13 kamuolių, kartą suklydo, užsidirbo bloką, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

M.Kuzminskas per 21 minutę įmetė 9 taškus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

„Olimpia“: Mike'as Jamesas 23, Dairis Bertanis 16, Artūras Gudaitis 13.

„Chimki“: Jordanas Mickey 26, Aleksejus Švedas 19, Dee Bostas 14.