Lietuviai svetur. L. Lekavičius su „Panathinaikos“ triuškino savo varžovus

Du Lietuvos krepšininkai Lukas Lekavičius ir Eigirdas Žukauskas pirmadienį dalyvavo triuškinamu skirtumu pasibaigusiose rungtynėse, kurios turėjo būti nuobodžios tiek žiūrovams, tiek žaidėjams.

Lukas Lekavičius prie pergalės prisidėjo 8 taškais.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 29, 2018, 8:26 PM

Graikijos lyga. 4 turas. Atėnų „Panathinaikos“ – Retimno „Cretan Kings“ 88:64, Salonikų „Aris“ – Pirėjo „Olympiakos“ 64:68.

Atėnų komandos gretose žaidęs Lukas Lekavičius prie triuškinamos pergalės prisidėjo pelnydamas 8 taškus per 22 žaistas minutes.

Pirmauja: 1. „Panathinaikos“ – 4, 2. „Olympiakos“ – 4, 3. Atėnų „Peristeri“ – 4, 4. Atėnų AEK – 2.

Rusijos lyga. Maskvos CSKA – Permės „Parma“ (E.Žukauskas 14, 5/7 metimų, 7 atk.kam., 28 min.) 108:84.

Pirmauja: 1. CSKA – 5 ir 0, 2. „Chimki“ – 5 ir 0, 3. „Uniks“ – 3 ir 1, 4. „Lokomotiv“ – 3 ir 1, ... 11. „Parma“ – 1 ir 3.

Eigirdas Žukauskas pasiekė asmeninį rekordą Rusijos lygoje ir buvo rezultatyviausias „Parma“ žaidėjas. Tiesa, lietuvio taškai rungtynėms neturėjo jokios įtakos – CSKA varžovus triuškinti pradėjo jau antrajame kėlinyje.