Žalgiriečiai be didesnio vargo susitvarkė Alytuje.<br>LKL/BNS nuotr.
 Žalgiriečiai be didesnio vargo susitvarkė Alytuje.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 12, 2018, 5:15 PM, atnaujinta Nov 12, 2018, 8:29 PM

Kauno „Žalgiris“ prieš LKL rungtynes Alytuje pranešė, kad suteikia poilsio dviems savo žaidėjams – kapitonui Pauliui Jankūnui ir Nate'ui Waltersui. Tačiau ir be šių žaidėjų pagalbos „Dzūkijai“ teko pajusti Lietuvos čempionų galią. Alytiškiai lygiai su „Žalgiriu“ kovojo vos penkias minutes ir vėliau buvo sutriuškinti rezultatu 65:94 (9:23, 17:25, 22:27, 17:19).

„Dzūkija“ pradžioje dar bandė kandžiotis ir sužaidus pusę pirmojo kėlinio turėjo tik 2 taškų deficitą. Tačiau vėliau žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą, spurtavo 13:1 ir rungtynių kontrolės iš rankų nepaleido.

Lietuvos čempionams atvykus be P.Jankūno ir N.Walterso, progų praleisti daugiau laiko aikštėje gavo Rokas Jokubaitis ir Luarynas Birutis. Deja, pastarajam rungtynės susiklostė itin nesėkmingai.

Jaunasis vidurio puolėjas iš 8 dvitaškių pataikė vos du ir buvo vienintelis žalgirietis, kuriam esant aikštėje varžovai įmetė daugiau taškų.

Žalgiriečiams tai buvo 9-oji pergalė LKL pirmenybėse. „Dzūkijos“ komanda patyrė šeštąjį pralaimėjimą.

„Dzūkija“: Dominykas Domarkas (3/4 tritašk.) 14, Matas Jogėla 11, Paulius Petrilevičius 9, Paulius Danisevičius 8, Waverly Austinas 7, Kendrickas Brownas 6, Artūras Jomantas ir Mindaugas Sušinskas po 5 taškus.

„Žalgiris“: Marius Grigonis (7/10 dvit., 7 atk. kam., 32 naud. balai) 25, Derrickas Waltonas 12, Brandonas Daviesas ir Thomas Walkupas po 10, Artūras Milaknis ir Rokas Jokūbaitis po 7, Antanas Kavaliauskas ir Edgaras Ulanovas po 6, Aaronas White'as ir Laurynas Birutis po 4, Leo Westermannas 3 taškai.

Rungtynių statistika:

Alytaus „Dzūkija (4/6) – Kauno „Žalgiris“ (9/1) 65:94 (9:23, 17:25, 22:27, 17:19)

Dvitaškiai: 14/38 (38 proc.) – 28/46 (61 proc.)

Tritaškiai: 7/18 (39 proc.) – 7/19 (37 proc.)

Baudų metimai: 16/24 (67 proc.) – 17/19 (89 proc.)

Atkovoti kamuoliai (puolime): 28 (8) – 40 (10)

Rezultatyvūs perdavimai: 14 – 14

Blokai: 1 – 2

Perimti kamuoliai: 5 – 7

Klaidos: 14 – 11