Puikiai NBA žaidusią ir iki šiol vos vieną nesėkmę turėjusią Jono Valančiūno atstovaujamą „Toronto Raptors“ komandą sustabdė „New Orleans Pelicans“ ekipa.

Toronto ekipa patyrė nesėkmę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Nov 13, 2018, 7:05 AM, atnaujinta Nov 13, 2018, 7:15 AM

Kanados klubas skaudžiai krito namuose 110:126 (29:31, 32:35, 22:28, 27:32) ir įsirašė antrąjį pralaimėjimą sezone.

26-erių J.Valančiūnas aikštėje praleido vos 15 minučių ir surinko 2 taškus (0/3 met., 0/1 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, vieną bloką bei po dvi klaidas ir asmenines pražangas.

Labai prastu pasirodymą daro ir tai, kad iki šių rungtynių aukštaūgis rinko dviženklį taškų skaičių net vienuolikoje mačų iš eilės.

Svečių komanda daugiau ar mažiau pirmavo visų rungtynių metu, o didesnę persvarą susikrovė trečiajame kėlinyje.

Toronto ekipa susiėmė ir ketvirtajame kėlinyje priartėjo, tačiau tai buvo viskas.

Naujojo Orleano ekipa vėl šovė į priekį, o tuomet „Raptors“ treneris matydamas beviltišką situaciją jau leido pasireikšti atsarginiams krepšininkams.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 22, Kawhi Leonardas 20, Serge‘as Ibaka 19, O. G. Anunoby 17 , Fredas VanVleetas ir Delonas Wrightas po 10 taškų.

„Pelicans“: E‘Twaunas Moore‘as 30, Jrue Holiday 29 , Anthony Davisas 25 , Julius Randle‘as 17 taškų.