„Panathinaikos“ nutraukė „Žalgirio“ skriaudiko pergalingą žygį Eurolygoje

Penktą pergalę šio sezono Eurolygos turnyre trečiadienį iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Luku Lekavičiumi. Graikai sugebėjo nutraukti prieš tai penkių iš eilės ispanų „Barcelona“ krepšininkų laimėjimų seriją ir įveikė juos 76:70 (13:10, 21:15, 21:25, 21:20). Praėjusiame ture „Barcelona“ Kaune įveikė „Žalgirį“.

Lukas Lekavičius veržiasi pro varžovą.<br>Euroleague.net nuotr.

Nov 21, 2018, 11:19 PM, atnaujinta Nov 21, 2018, 11:24 PM

Likus septynioms minutėms komandas skyrė 13 taškų skirtumas, o „Panathinaikos“ ekipa ramiai pirmavo 67:54.Nors po to svečiai pelnė 16 taškų, tačiau pergalės iš Graikijos čempionų jiems atimti nepavyko.

L.Lekavičius ant parketo praleido 9 minutes ir per šį laiką pelnė 3 taškus (1/2 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

Tuo tarpu buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas per 14 minučių įmetė 4 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 2 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 14 (1/5 tritaškiai), Stephane'as Lasme 11 (6 atk. kam.), Keithas Langfordas (4/5 tritaškiai) ir Mattas Lojeski po 8,... Nickas Calathesas 2 (9 atk. kam., 12 rez. perd., 5 kl.).

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas 17 (3/6 tritaškiai), Kevinas Seraphinas 15 (5/7 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Thomasas Heurtelis 12 (5 atk. kam.),... Kevinas Pangosas 4 (2/3 dvitaškiai