Nesutarimai „Olimpia“ viduje: pertraukėlės metu treneris nesusitvarkė su legionieriumi

Milano „Olimpia“ komandos pralaimėjimas Kauno „Žalgiriui“ ketvirtadienį Eurolygoje buvo tik ketvirtas. Iki tol šešis kartus laimėję Milano krepšininkai šiame sezone atrodo kur kas geriau nei praėjusiame. Tačiau tai nereiškia, kad komandos viduje netrūksta nesutarimų.

M.Jamesas pertraukėlės metu ginčijosi su treneriu.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 30, 2018, 9:25 AM

Rungtynių su žalgiriečiais metu „Olimpia“ gynėjas Mike'as Jamesas minutinės pertraukėlės metu niekaip nenorėjo sutikti su komandos trenerio Simone Pianigiani nurodymais. Žaidėjas aiškiai nepritarė tam, ką sako treneris, o galiausiai apskritai pasišalino iš pasitarimo.

„Olimpia“ 78:83 pralaimėjo rungtynes, o M.Jamesas pelnė 17 taškų. Tačiau žaidėjas iš 17 metimų pataikė vos 6. Dvikovos komentatoriai ne kartą stebėjosi M.Jameso sprendimais ir atliktais sudėtingais metimais.