LeBronas Jamesas „Spurs“ išrašė dar vieną pralaimėjimą

NBA čempionate buksuojantis „San Antonio Spurs“ trečiadienį užsidirbo dar vieną gumbą, išvykoje 113:121 (23:31, 22:19, 37:28, 31:43) nusileidusi LeBronui Jamesui ir „Los Angeles Lakers“ (15/9). „Ežerų“ klubas iškovojo jau 15-ąją pergalę turnyre, o NBA žvaigždė L.Jamesas sužaidė įspūdingas rungtynes.

„Spurs“ nerado prienuodžių prieš LeBroną Jamesą ir „Los Angeles Lakers“ ir pralaimėjo<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2018-12-06 08:51, atnaujinta 2018-12-06 08:53

Nors šeimininkai pradžioje ramiai pirmavo, tačiau intrigą „Spurs“ sugrąžino jau antrame kėlinyje, o baigiantis dvikovai ekipos žengė koja kojon 95:94. Ir net likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus 104:104, bet tuomet Lonzo Ballas įsūdė tritaškį, Kyle‘as Kuzmma pridėjo dėjimą ir „Lakers“ atitrūko.

LeBronas Jamesas sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių, pelnydamas 42 taškus, o jo ekipa iškovojo pergalę net ir pralaimėdama kovą dėl kamuolių 42:49.

L.Jamesas savo šou vainikavo 42 taškais (12/17 dvit., 3/7 trit., 9/13 baud. met.), 5 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

20 taškų NBA žvaigždė pelnė ketvirtajame kėlinyje. Tai buvo jau antroji iš eilės „Spurs“ nesėkmė. Šie klubai po dviejų dienų susikaus San Antonijuje.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 32 (7 atk. kam.), Rudy Gay‘us 31 (7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 21 (9 atk. kam.), Davis Bertanis 9 (3/5 tritaškių).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 42 (12/17 dvitaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 22 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Lonzo Ballas 14 (9 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 12 (7 atk. kam.).

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Toronto Raptors“ – „Philadelphia 76ers“ 113:102 (23:29, 30:20, 25:28, 35:25)

„Cleveland Cavaliers“ – „Golden State Warriors“ 105:129 (25:31, 39:27, 22:37, 19:34)

„Orlando Magic“ – „Denver Nuggets“ 118:124, po pratęsimo (28:31, 26:25, 32:32, 26:24; 6:12)

„Atlanta Hawks“ – „Washington Wizards“ 117:131 (25:33, 24:39, 45:31, 23:28)

„Brooklyn Nets“ – „Oklahoma City Thunder“ 112:114 (26:24, 36:22, 31:29, 19:39)

„Memphis Grizzlies“ – „Los Angeles Clippers“ 96:86 (27:15, 24:27, 18:27, 27:17)

„Milwaukee Bucks“ – „Detroit Pistons“ 115:92 (30:21, 26:24, 28:19, 31:28)

„Minnesota Timberwolves“ – „Charlotte Hornets“ 121:104 (31:31, 31:33, 24:22, 35:18)

„New Orleans Pelicans“ – „Dallas Mavericks“ 132:106 (32:31, 37:22, 28:27, 35:26)

„Los Angeles Lakers“ – „San Antonio Spurs“ 121:113 (31:23, 19:22, 28:37, 43:31).