„Lietkabelis“ Čempionų lygoje ir vėl tapo Belgijos ekipos auka

[[ge:lrytas:lrytas:8534361]]

Stipriai pasikeitęs Panevėžio klubas sieks revanšo Belgijoje.<br>G.Šiupario nuotr.

2018-12-12 00:01

Krepšinio klubų Čempionų lygos aštuntojo turo rungtynėse C grupėje antradienį Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje 64:70 (8:16, 16:10, 18:25, 22:19) nusileido Antverpeno „Telenet Giants“ (Belgija) ekipai

Šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis įgijo 9 taškų pranašumą (16:7), bet antrajame kėlinyje Panevėžio ekipa išsiveržė į priekį 24:23. Trečiajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose turėjo Belgijos ekipa, kuri įgijo 11 taškų persvarą (49:38).

Iki mačo pabaigos likus žaisti mažiau nei 5 min., „Lietkabelis“ išlygino rezultatą (55:55). Likus žaisti 22 sek., panevėžiečių varžovai pataikė tolimą metimą ir įgijo 4 taškų pranašumą (68:64). Per likusį laiką svečiams išsigelbėti nebepavyko.

„Lietkabeliui“ (3 pergalės/5 pralaimėjimai) 10 taškų pelnė Marko Čakarevičius, 9 – Donatas Tarolis, 8 – Vaidas Kariniauskas.

Antverpeno komandoje (4/4) 15 taškų surinko Tyleris Kalinoskis, 13 – Parisas Lee, 10 – Jae'Seanas Tate'as.

„Lietkabelis“ grupėje užima penktąją vietą, o „Telenet Giants“ – trečiąją.

Pirmojo rato rungtynėse namuose Panevėžio ekipa Belgijos klubui pralaimėjo 87:91.

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais gruodžio 18 dieną namuose su Jeruzalės „Hapoel Bank Yahav“ (Izraelis) ekipa.

Antverpeno „Giants“

Belgijos lyga. Laimėjo 5 iš 7 rungtynių ir užima 2 vietą (pirmauja 8 iš 9 rungtynių laimėjusi „Ostende“). Pralaimėjimus patyrė žaisdamas su „Ostende“ ir Šarlerua „Spirou“. Lyderiai: I.Bako (12,6 tšk., 5,4 atk.kam.), J.Tate‘as (12 tšk.), V.Sandersas (11,7 tšk.), T.Kalinoski (11 tšk.), P.Lee (10,4 tšk., 4,9 rez.perd.) ir D.Dudzinski (9,3 tšk.).

Belgijos taurė. Penktadienį „Giants“ žaidė pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes svečiuose su Leveno „Bears“ ir pralaimėjo 69:79 (J.Tate‘as 17, I.Bako 16).

Pirmosios rungtynės. Spalio pradžioje „Lietkabelis“ namie pralaimėjo 87:91 (po pratęsimo; P.Valinskas 21, S.Kulvietis 15, D.Tarolis 12/ D.Dudzinski 18, T.Kalinoski 17, J.Tate‘as 13). Kitas dvi pergales „Giants“ iškovojo žaisdamas namie su Jeruzalės „Hapoel“ ir svečiuose su Dižono JDA.