D. Sabonis vėl su dvigubu dviženkliu, o graikų monstrą sutramdę „Pacers“ įsirašė pergalę

NBA lygoje Domantui Saboniui pavyko pasiekti dar vieną dvigubą dviženklį vos per 24 minutes, o „Indiana Pacers“ (18/10) namuose 117:93 (29:23, 29:20, 27:27, 28:27) nugalėjo vienus iš Rytų konferencijos lyderių – „Milwaukee Bucks“ (18/9) krepšininkus.

„Pacers“ nugalėjo „Bucks“ krepšininkus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Dec 13, 2018, 6:43 AM

22-ejų lietuvis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 12 taškų, atkovodamas 10 kamuolių bei atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus. D.Sabonis pataikė 5 dvitaškius iš 11 bei 2 baudos metimus iš 3.

Šiose rungtynėse „Pacers“ komandai galėjo padėti po traumos sugrįžęs Victoras Oladipo, kuris 29 minutes pelnė 12 taškų.

D.Saboniui tai buvo jau vienuoliktas dvigubas dviženklis šiame sezone ir 10-asis, surinktas kylant nuo suolo.

„Pacers“ komandao pavyko sėkmingai sustabdyti Giannį Antetokounmpo, kuris grįžęs po traumos pelnė vos 12 taškų. Tai buvo nerezultatyviausios į sezono naudingiausiojo titulą pretenduojančio graiko rungtynės šiame sezone.

„Puiki komandinė gynyba. Labai sunku uždengti G.Antetokounmpo, ypač greitame puolime. Sakyčiau jisai mane gerokai išvargino, tačiau svarbiausia, kad mes tikėjome savo gynybos sistema ir ją išpildėme“,- po rungtynių kalbėjo 25 taškus „Pacers“ komandoje pelnęs Thaddeusas Youngas.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas (11 atk. kam., 5 per. kam.) 25, Mylesas Turneris 23, Bojanas Bogdanovičius 16, Victoras Oladipo (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis (10 atk. kam.) ir Dougas McDermottas po 12 taškų.

„Bucks“: Ericas Bledsoe (6 rez. perd.) 26, Brookas Lopezas 15, Giannis Antetokounmpo (10 atk. kam., 7 rez. perd.) 12, Khrisas Middletonas 10 taškų.