Be Jono Valančiūno „Raptors“ reikalai prasti

Antrąją nesėkmę iš eilės NBA čempionate sekmadienį patyrė pirmenybių lyderiai „Toronto Raptors“. Kanados klubas sekmadienį svečiuose 86:95 (23:23, 24:16, 25:29, 14:27) nusileido pirmąją vietą Vakarų konferencijoje užimantiems „Denver Nuggets“ krepšininkams. Klubai susilygino nesėkmių skaičiumi – abu turi po 9 pralaimėjimus, tačiau Kanados klubas susirinkęs trimis laimėjimais daugiau.

„Raptors“ krito nuo „Nuggets“ ekipos<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Dec 17, 2018, 7:07 AM, atnaujinta Dec 17, 2018, 8:42 AM

Toronto ekipa į šią dvikovą stojo netekusi net penkių svarbių krepšininkų. Dėl traumų komandai padėti negalėjo Jonas Valančiūnas, Kyle‘as Lowry, Pascalis Siakamas, Fredas VanVleetas ir Normanas Powellas. Ne ką mažesnius nuostolius skaičiavo ir Denverio klubas, stojęs į kovą be Gary Harriso, Willo Bartono, Paulo Millsapo, Isaiah Thomaso ir Jarredo Vanderbilto.

Abu klubai inirtingai kovojo dėl pergalės, o „Raptors“ trečiame kėlinyje net pirmavo 13 taškų skirtumu. Tačiau po to pateko į visišką duobę – atkarpą pralaimėjo 2;2ę ir iniciatyvą atidavė šeimininkams.

. Ketvirtame kėlinyje puikų pasirodymą surengė Kolorado valstijos komandos įžaidėjas Jamalas Murray. Per pirmus tris ketvirčius tik 4 taškus sukrapštęs kanadietis lemiamoje susitikimo dalyje jų pelnė 15.

Denverio klubui tai buvo jau šeštoji iš eilės namų arenoje pasiekta pergalė.

Toronto komandai koją pakišo tragiškas komandos snaiperių žaidimas: etatiniai tolimų metimų asai sukrapštė vos 12 taškų, nors išmetė 21 metimą: C. J. Milesas (2/9 trit.), Delonas Wrightas (0/4 trit.), O. G. Anunoby (2/8 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Jamalas Murray 19 (7/16 met.), Torrey Craigas 13, Monte Morrisas 12, Masonas Plumlee 10 taškų (7 atk. kam.).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 29 (14 atk. kam.), Delonas Wrightas 15 (8 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 14 taškų.

Sekmadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „New York Knicks“ 110:99 (28:26, 28:27, 23:20, 31:26)

„Denver Nuggets“ – „Toronto Raptors“ 95:86 (23:23, 16:24, 29:25, 27:14)

„Washington Wizards“ – „Los Angeles Lakers“ 128:110 (33:23, 38:28, 28:25, 29:34)

„Dallas Mavericks“ – „Sacramento Kings“ 113:120 (31:34, 27:27, 25:32, 30:27)

„New Orleans Pelicans“ – „Miami Heat“ 96:102 (28:33, 23:24, 22:28, 23:17)

„Brooklyn Nets“ – „Atlanta Hawks“ 144:127 (42:23, 30:43, 39:30, 33:31)

„Cleveland Cavaliers“ – „Philadelphia 76ers“ 105:128 (36:29, 22:36, 27:24, 20:39).