Svarbiausiu metu blykstelėjęs „Neptūnas“ išsivežė svarbią pergalę iš Strasbūro

[[ge:lrytas:lrytas:8881934]]

Uostamiesčio ekipa išvykoje kaunasi su SIG komanda.<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jan 15, 2019, 9:47 PM, atnaujinta Jan 15, 2019, 11:44 PM

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa išsaugojo viltis pakovoti dėl vietos kitame FIBA Čempionų lygos etape.

Uostamiesčio krepšininkai išvykoje po atkaklios kovos 90:80 (16:27, 28:17, 25:20, 21:16) palaužė Strasbūro SIG ekipą bei įsirašė penktąją pergalę.

Dabar nuo tos pačios Strasbūro ekipos bei ketvirtosios pozicijos D grupėje, kuri  garantuotų kelialapį į kitą etapą, „Neptūno“ komandą skiria vos vienas laimėjimas.

Vienu laimėjimu daugiau turi ir Stambulo „Besiktas“ ekipa.

Bene svarbiausiu pergalės faktoriumi „Neptūno“ komandai tapo tolimi metimai. Ji pataikė net 10 iš 16 metimų (62,5 proc.).

Pergalę Klaipėdos ekipai apkratino tik pačiojerungtynių pabaigoje ant parketo nesėkmingai nusileidusio komandos legionieriaus Kyle'o Weaverio trauma. Jis ilgokai nesikėlė nuo parketo. Žaidėjo būklė kol ka lieka neaiški.

Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 16, Kyle’as Weaveris 14, Laimonas Kisielius 13, Jerai’us Grantas 11, Osvaldas Olisevičius 10, Tomas Delininkaitis 9, Paulius Dambrauskas 7, Deividas Gailius 6.

SIG: Florentas Pietrusas 17, Ali Traore 13, Mike’as Greenas 12 (7 rez. perd.), Jarellas Eddie ir Jeremy Nzeulie – po 11.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštės šeimininkai.

Nors pirmojo kėlinio didžiąją dalį rezultatas buvo lygus, vis tik antroje jo dalyje SIG įjungė aukštesnę pavarą ir netruko susikrauti dviženklį pranašumą (27:14).

„Neptūnas“ nepalūžo ir antrajame kėlinyje palaipsniui vijosi varžovus, kol galiausiai rungtynėms artėjant prie ilgosios pertraukos po Pauliaus Dambrausko taškų rezultatas tapo lygus.

Į ilgąją pertrauką komandos ilsėtis išėjo esant lygybei – 44:44.

Po ilgosios pertraukos K.Maksvyčio auklėtiniai grįžo sužvėrėję, jie ėmė dominuoti. Po Tomo Delininkaičio tritaškio su pražanga skirtumas buvo išaugęs net iki dvylikos taškų – 64:52.

Kėlinio gale skirtumas aptirpo iki 69:62.

Deja lemiamas ketvirtis nė iš tolo nepriminė to, ką buvo galima matyti trečiajame kėlinyje.

Pasipylė klaidos iš Klaipėdos ekipos žaidėjų, gynyboje taip pat pasidarė labai sunku, o tuo naudodamiesi SIG žaidėjai nukreipė rungtynes į sau naudingą pusę.

Tačiau uostamiesčio žaidėjai nepalūžo, neleido varžovams pabėgti, o bene svarbiausiais tapo P.Dambrausko ir K.Weaverio tolimi metimai, kurie perlaužė mačą, leido šiek tiek atitrūkti.

Varžovams nepasivijus, Klaipėdiečiai iš Prancūzijos išsivežė labai svarbią pergalę.