Eurolyga: CSKA klubas po sutriuškinimo vos išstenėjo pergalę prieš „Bayern“

[[ge:lrytas:lrytas:8904798]][[ge:lrytas:lrytas:8904820]][[ge:lrytas:lrytas:8904831]][[ge:lrytas:lrytas:8904834]]

CSKA krepšininkai<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 17, 2019, 9:27 PM, atnaujinta Jan 18, 2019, 6:23 AM

Ketvirtadienį Eurolygoje startavo 19-ojo turo mačai ir buvo žaidžiamos keturios dvikovos. Savo rungtynes žaidė abi Eurolygoje kovojančios Rusijos ekipos: Maskvos CSKA po triuškinamo pralaimėjimo Tel Avivo „Maccabi“ klubui praėjusiame ture 76:93 šįkart namie varžėsi su Miuncheno „Bayern“ ekipa ir šiaip ne taip ją įveikė 77:70 (13:20, 22:17, 17:20, 25:13).

Rungtynes kiek netikėtai sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vokietijos, pirmąją atkarpą laimėję 14:4. Rusijos kariškių klubui teko net 18 minučių vytis svečius, kad išlygintų rezultatą 35:35.

Tačiau ir po to vokiečiai diktavo sąlygas net iki ketvirtojo ketvirčio pradžios. vargais negalais po Willo Clyburno pastangų rezultatas tapo lygus 62:62 ir tuomet CSKA labai greitai tritaškiais įgijo apčiuopiamą persvarą 75:64.

„Bayern“ per paskutines penkias minutes nepavyko sugrįžti į kovą dėl pergalės.

Komandos iki šiol Eurolygoje buvo susitikusios tris kartus ir visus juos laimėjo CSKA.

CSKA: Willas Clyburnas 20 (2/5 tritaškių, 8 atk. kam.), Danielis Hackettas 12, Sergio Rodriguezas 11 (2/7 tritaškių, 6 rez. perd.), Joelis Bolomboy‘us 9.

„Bayern“: Petteri Koponenas ir Nihadas Djedovičius po 12, Stefanas Jovičius, Leonas Radoševičius ir Derrickas Williamsas (7 atk. kam.) po 10.

Tuo tarpu kitas Rusijos klubas – Maskvos srities „Chimki“ ir toliau be savo lyderio traumuoto Aleksejaus Švedo ryja karčias pralaimėjimo piliules. Rusijos krepšinio žvaigždė praleido jau 11-ąjį mačą Eurolygoje.

Šįkart rusus įveikė graikai. Pirėjo „Olympiakos“ namie 71:57 (20:11, 12:11, 23:14, 16:21) antrąkart per šį sezoną susitvarkė su „Chimki“. Pirmoje dvikovoje maskvoje Pirėjo atstovai nugalėjo 87:66.

Graikai daug sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmosios rungtynės pirmavo 34:22. Per trečiąjį ketvirtį jie dar labiau padidino atotrūkį – 57:36 ir leido sau likusią mačo dalį nepersistengti

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas ir Kostas Papanikolaou (4/8 tritaškių, 6 atk. kam.) po 14, Nikola Milutinovas 13 (7 atk. kam., 25 naud. bal.), Janis Strelniekas 11 (3/4 tritaškių), Georgios Printezis 10 (8 atk. kam., 4 klaidos).

„Chimki“: Jordanas Mickey 21 (7/10 dvitaškių, 7 atk. kam.), Tony Crockeris 10 (5 atk. kam.).

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ klubas, kuris namuose 99:83 (23:20, 34:15, 28:17, 14:31) susitvarkė su „Barcelona“.

Intriga rungtynėse užgeso po antrojo kėlinio, po kurio „Maccabi“ pirmavo 57:35. Ketvirtį žydai laimėjo net 34:15.

Trečiame kėlinyje skirtumas jau buvo 85:52, tačiau apsukas sumažinę „Maccabi“ žaidėjai ketvirtame kėlinyje svečiams leido įmesti net 20 taškų be atsako ir taip išvengti visiško sutriuškinimo.

Nugalėtojams Tarikas Blackas pelnė 16, Johnny O‘Bryantas ir Scottie Wilbekinas – po 15, Johnas DiBartolomeo – 14, Alexas Tyusas pridėjo 11 taškų.

Pralaimėjusiems 13 taškų įmetė Pau Ribas, 12 – Pierre‘as Oriola, 11 – Thomasas Heurtelis, po 10 surinko Kevinas Pangosas ir Rolandas Šmitas.

Paskutinėse dienos rungtynėse pergalę iškovojo Eurolygos lyderis Stambulo „Fenerbahce“ klubas, išvykoje 82:64 (24:19, 20:13, 12:19, 26:13) palaužęs Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkus.

Nors turkai diktavo savo sąlygas ir pirmavo dviženkle persvara, trečiame kėlinyje ispanai sumažino atsilikimą iki 51:56 ir atrodė, kad namie kovoję šeimininkai sukurs sensaciją.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai viską į savo vietas sustatė lemiamo kėlinio 6 minutę, kuomet pabėgo 71:56, 75:60.

Nugalėtojams Nikola Kaliničius pelnė 16 taškų (3/3 tritaškiai), Janas Vesely – 13 (7 atk. kam.), Kostas Sloukas – 11 (6 rez. perd.), Ali Muhammedas – 10, Erickas Greenas pridėjo 9 taškus.

21 tašką (3/4 tritaškiai) pralaimėjusiems įmetė Kimas Tillie, 11 – D.J.Strawberry, po 8 surinkęs Luke‘as Fischeris ir Xavieras Rabaseda.