Dviejų lietuvių atstovaujama „Olimpia“ per kėlinį surinko 10 taškų ir krito baskų sostinėje

[[ge:lrytas:lrytas:8917441]]

Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas.<br> Twitter nuotr.

Jan 18, 2019, 11:21 PM, atnaujinta Jan 19, 2019, 2:17 AM

Dviejų lietuvių – Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko – atstovaujama Milano komanda „Olimpia“ vėlų penktadienio vakarą dvikova išvykoje su Vitorijos ekipa „Baskonia“ nesėkmingai baigė Eurolygos turnyro 19-ąjį turą, kai pralaimėjo varžovams 75:80 (21:16, 28:26, 10:20, 16:18).

Tragiškai svečiams susiklostė trečiasis kėlinys, per kurį jie pelnė vos 10 taškų ir paleido varžovus (10:20).

„Dizaineriai“ yra iškovoję 8 pergales ir patyrę 11 pralaimėjimų. Baskų krašto atstovų kraitis – 9 laimėjimai ir 10 nesėkmių.

Pirmąsias tarspusavio rungtynes 2018 metų lapkričio mėnesį 93:90 laimėjo savojoje arenoje žaidęs Italijos klubas.

A.Gudaitis penktadienį mačą pradėjo ant atsarginių suolo, žaidė beveik 27 su puse minutės (27:18), pelnė 9 taškus ir atkovojo 5 kamuolius. Lietuvos rinktinės centras pataikė 3 dvitaškius iš 8, 3 baudas iš 4, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko +6 naudingumo balus.

M.Kuzminskas dvikovą taip pat pradėjo atsargoje, aikštėje praleido tik 17 min. (07:04) ir įmetė 8 taškus. Vilnietis pataikė 2 dvitaškius iš 5 ir po 1 tritaškį bei baudą iš 2. Jis dar atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą ir surinko +7 naudingumo balus.

Svečių gretose išsiskyrė Mike'as Jamesas. Jo sąskaitoje – net 27 taškai. Amerikietis surinko +34 naudingumo balus ir pasiekė asmeninį rekordą, bet šeimininkams pirmaujant 78:74, prametė labai svarbią baudą.

Vitorijos komandoje 17 taškų surinko Vincent'as Poirier, 13 – Marcelinho Huertas, 12 – Shavonas Shieldsas, 11 – Johannesas Voigtmannas (10 atk. kam.).

„Baskonia“ Eurolygoje užima septintąją vietą, o Milano ekipa yra devinta.

Rezultatas:

„Baskonia“ (9/10) – „Olimpia“ (8/11) – 80:75 (16:21, 26:28, 20:10, 18:16).

„Baskonia“: Vicent'as Poirier 17, Marcelinho Huertas 13, Shavonas Shieldsas 12, Johannesas Voigtmannas 11, Darunas Hilliardas 9, Luca Vildoza, Matas Janningas ir Ilmane Diopas po 6 taškus.

„Olimpia“: Mike'as Jamesas 27 (7 atk. kam., 5 rez. perdav., 4/7 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7/9 baudos), Artūras Gudaitis 9, Mindaugas Kuzminskas ir Curtis Jerrellsas po 8, Vladimiras Micovas 7, Andrea Cinciarini 5, Jeffas Brooksas 4, Dairis Bertanis 3 taškai.