Be lyderių žaidusios „Raptors“ sąskaitoje – dar viena pergalė

Dėl NBA Rytų konferencijos lyderių vardo kovojanti „Toronto Raptors“ (36/13) namuose 120:105 (29:34, 31:22, 28:22, 32:27) nugalėjo „Sacramento Kings“ (24/24) krepšininkus.

„Raptors“ nugalėjo „Kings“ krepšininkus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Jan 23, 2019, 6:48 AM

Tai buvo 36-oji Toronto komandos pergalė ir Rytų konferencijoje šie nusileidžia tik „Milwaukee Bucks“ (34/12) klubui. Šiose rungtynėse „Raptors“ ir toliau vertėsi be nykščio traumą besigydančio Jono Valančiūno.

26-erių lietuvis pastarąjį kartą žaidė gruodžio 13-ąją dieną. Toronto komanda šiame susitikime pataupė ir savo lyderio Kawhi Leonardo jėgas.

„Raptors“ sunkiai pradėjo rungtynes ir į priekį išsiveržė tik antrajame kėlinyje. Po pertraukos Nicko Nurse'o auklėtiniais pavyko padidinti persvarą ir iškvoti svarbią pergalę be savo lyderių.

„Varžovai išėjo ir kažkiek apšokinėjo mums. Atrodė tarsi jie būtų šviežesni nuo rungtynių pradžios, bet žaidimo eigoje mes tarsi įgavome antrą kvėpavimą“, – po dvikovos kalbėjo 19 yaškų pelnęs „Raptors“ įžaidėjas Kyle'as Lowry.

„Raptors““ Kyle'as Lowry ir Fredas VanVleetas po 19, Pacalis Siakamas 18, Serge'as Ibaka (10 atk. kam.) ir CJ Milesas po 15, Normanas Powellas 11 taškų.

„Kings“: Marvinas Bagley 22, Bogdanas Bogdanovičius 16, Buddy Hieldas 15, Harry Gilesas 11, Benas McLemore'as, Yogi Farellas ir Willie Cauley-Steinas po 10 taškų.

Kitas rungtynes „Raptors“ komanda žais jau sausio 24-osios naktį 2 valandą Lietuvos laiku su Domanto Sabonio „Indiana Pacers“ komanda. Deja, bet lietuviškos akistatos gerbėjai neišvys.

REPORTERIS: Lietuva atsisveikina su mirusiu buvusiu premjeru G. Kirkilu