Rungtynėse Prancūzijoje – taiklus metimas kabliu iš vidurio aikštės

Kada pastarąjį kartą regėjote tokį metimą? Tokius ir panašius klausimus uždavinėjo krepšinio gerbėjai išvydę vieną epizodą FIBA Čempionų lygos dvikovoje tarp Le Mano „Sarthe Basket“  ir  „Nižnij Novgorod“ komandų.

Rungtynėse Prancūzijoje pataikytas metimas kabliu iš vidurio aikštės.<br> Stop kadras

Jan 24, 2019, 11:59 AM, atnaujinta Jan 24, 2019, 12:00 PM

Prieš pat aidint antrojo kėlinio sirenai aikštės viduryje kamuolį gavęs „Nižnij Novgorod“ žaidėjas Ivanas Strebkovas atliko metimą kabliu, kuris skriejo tiesiai į varžovų krepšį.

Po tokio šūvio komandos draugams beliko kelti rankas į viršų bei eiti pasveikinti žaidėjo.

Prieš ilgąją pertrauką „Nižnij Novgorod“ komandos atsilikimas buvo sušvelnintas iki 41:42.

Deja, įspūdingi epizodai nepadėjo ir namuose rungtyniavęs Lemano klubas iškovojo pergalę 89:74.