Dviejų Ispanijos klubų mūšyje – „Barcelona“ pergalė

Katalonijos „Barcelona“ (14/9) ekipa savo arenoje džiaugėsi dar viena pergale: ji 77:67 (22:9, 24:17, 16:19, 15:22) susitvarkė su kita Ispanijos čempionato ekipa Vitorijos „Baskonia“ (11/12).

„Barcelona“ ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Kevinas Pangosas<br>G.Bitvinsko nuotr.

2019-02-22 00:09, atnaujinta 2019-02-22 00:38

Pastarojoje ekipoje nežaidė Tadas Sedekerskis, tačiau traumą išsigydęs žaidėjas jau buvo registruotas dvikovai.

Katalonai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną, kai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo dviženklių skirtumu – 22:9. Antrame kėlinyje skirtumas išaugo iki 46:26 ir intriga dvikovoje baigėsi.

Nugalėtojams Kevinas Seraphinas (6 atk. kam.) ir Pau Ribas (4/4 tritaškiai, 5 atk. kam.) pelnė po 15 taškų, Thomasas Heurtelis – 11 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Chrisas Singletonas (6 atk. kam.) ir Kevinas Pangosas pridėjo po 9 taškus.

Pralaimėjusiems Shavonas Shieldsas įmetė 18 taškų, Darrunas Hilliardas – 12 (5 atk. kam.), Luca Vildoza surinko 9 taškus.