Europos moterų turnyruose nebeliko Lietuvos krepšininkių

Europos moterų turnyruose nebeliko Lietuvos krepšininkių. Ketvirtadienį tarptautinį sezoną baigė ilgiausiai Europos taurės turnyre žaidusi Monika Grigalauskytė, kurios komandai Stambulo „Galatasaray“ nepavyko laimėti atkrintamųjų varžybų trečiojo etapo dvikovos su „Lattes-Montpellier“ klubu iš Prancūzijos.

Monika Grigalauskytė su komandos draugėmis pasitraukė iš Europos taurės turnyro.<br> galatasaray.org nuotr.

2019-02-22 09:10, atnaujinta 2019-02-22 09:16

„Galatasaray“ išvykoje pralaimėjo atsakomąsias rungtynes 57:70, o 27-erių metų puolėja M.Grigalauskytė per 33 min. pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai) ir atkovojo 8 kamuolius.

Stambulo krepšininkės save į kampą įspaudė dar prieš savaitę per pirmąsias rungtynes, kurias savo aikštėje pralaimėjo 50:64. Išvykoje „Galatasaray“ intrigos nesukūrė – lygiai žaidė tik pusantro kėlinio, bet dar prieš didžiąją pertrauką atsiliko ir praleido varžoves į kitą etapą.

Į ketvirtfinalį taip pat pateko Mersino „Cukurova“ (Turkija), Liono ASVEL (Prancūzija) ir Žeronos „Spar“ (Ispanija).

„Cukurova“ ir ASVEL krepšininkės buvo ramios jau po pirmųjų rungtynių, kuriose pasiekė triuškinamas pergales. Tuo tarpu „Spar“ pranašumą prieš „Szekszard“ komandą įrodė tik per pratęsimą.

Teisę žaisti Europos taurės ketvirtfinalyje taip pat gavo keturios iš Eurolygos iškritusios komandos. Dėl antrojo pagal rangą žemyno prizo kovos Orenburgo „Nadežda“ (Rusija), Skijaus „Famila“ (Italija), Salamankos „Perfumerias Avenida“ (Ispanija) ir Tulūzos „Carolo“ (Prancūzija).

Moterų Europos taurė

Atkrintamųjų varžybų trečiojo etapo atsakomosios rungtynės

„Lattes-Montpellier“ – Stambulo „Galatasaray“ (M.Grigalauskytė 9, 8 atk.kam.) 70:57 (pirmosios rungtynės 64:50);

Žironos „Spar“ – „Szekszard“ 80:73 (po pratęsimo; pirmosios rungtynės 73:79);

Mersino „Cukurova“ – Krokuvos „Wisla“ 86:78 (pirmosios rungtynės 93:73);

Tarbo „Gespe Bigorre“ – Liono ASVEL 44:65 (pirmosios rungtynės 68:95).

„Lietuva tiesiogiai“: prezidentiniai debatai ar parodija?