„Kibirkšties“ krepšininkės pralaimėjo Eurolygos ekipai iš Rygos

Baltijos moterų krepšinio čempionate šeštadienį Vilniaus „Kibirkšties“ komanda namuose 69:86 (17:25, 19:23, 16:21, 17:17) pralaimėjo Eurolygoje rungtyniaujančiai Rygos TTT (Latvija) ekipai.

„Kibirkšties“ krepšininkės namuose pralaimėjo Rygos TTT komandai.<br> bckibirkstis.lt nuotr.

Feb 23, 2019, 9:08 PM, atnaujinta Feb 23, 2019, 9:34 PM

Visas 14 rungtynių laimėjęs TTT klubas reguliariajame sezone užėmė pirmąją vietą, o „Kibirkštis“ (8/6) liko ketvirta.

Vilnietės lygioje kovoje laikėsi beveik du kėlinius. Antrojo ketvirčio pabaigoje Ieva Pulverė pelnė 2 taškus, dar po 2 taškus surinko Ieva Kulitė ir Katė Kreslina, o atkarpą 6:0 laimėjusios latvės į ilgąją pertrauką su savimi nusinešė dviženklį pranašumą (48:36).

Galingai baigusios antrąjį kėlinį, TTT taip pat galingai startavo ir trečiajame. Karline Pilaberė ir Aija Brumermanė pelnė po dvitaškį, I.Pulverė atseikėjo tolimą metimą ir viešnių persvarą pasiekė 19 taškų (57:38).

Tokia rungtynių baigtis atskleidė paskutiniąsias atkrintamųjų poras. „Kibirkštis“ prarado galimybę aplenkti Rygos „Stradina Universitate“ ir liko ketvirtoje vietoje. Tai reiškia, jog Lietuvos sostinės klubas susitiks su penktojoje vietoje likusia Ukmergės „Vilkmerge“.

Trečiąją vietą užsitikrinęs „Stradina Universitate“ kovos su Talino „Ulikool“ komandą.

Lyderės TTT žais su Šiaulių „Šiauliai-Universitetu“, o antrąją vietą užėmusios Kauno „Aistės-LSMU“ susitiks su septintąją poziciją užėmusia Klaipėdos „Fortūna“.

Ketvirtfinalio etapo serija vyks iš dvejų rungtynių. Į kitą etapą pateks geresnį santykį po abiejų rungtynių turėsianti komanda.

Rezultatas:

Vilniaus „Kibirkštis“ (8/6) – Rygos TTT (14/0) – 69:86 (17:25, 19:23, 16:21, 17:17).

„Kibirkštis“: Morgan Pullins 20 (7/12 dvitaškiai), Livija Sakevičiūtė 13 (5/12 dvitaškiai), Agnė Bobinaitė 11, Urtė Slavinskaitė 10 taškų.

TTT: Ieva Kulitė 25 (10/13 dvitaškiai, 10 atk. kam., +31 naud. bal.), Aija Brumermanė 14 (7/13 dvitaškiai), Katė Kreslina ir Mara Motė po 11 taškų.